Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmainkban tényleg meg tudnak...

Álmainkban tényleg meg tudnak látogatni elhunyt szeretteink, vagy csak az agyunk játszadozik velünk?

Figyelt kérdés
1 éve hunyt el a nagycsalád egy központi személye, és bár már én is álmodtam vele többször, mégis volt pár eset ami nagyon furcsa és megmagyarázhatatlan volt. Az egyik ilyen eset, mikor egy éjszaka többen is vele álmodtunk, és a legdurvább az az, hogy szinte ugyan azt. Pár hete volt a halálának évfordulója és egyikünknek részletesen elmesélte hogy hogyan zajlott a halála. Mit gondoltok?

2021. nov. 26. 08:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Állítólag van ilyen. Nemrég vesztettem el édesanyámat, elköszönni sem tudtunk. Sokat álmodok vele, mintha próbálna nyugtatni, vagy közölni valamit.
2021. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1

Esetleg nem te vagy az akit keresek? Nemrég valaki szó elment mert az édesanyja meghalt.

2021. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Michael Newton - Lelkünk útjai könyvek alapján igen. Szerintem ebben igaza lehet.
2021. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy hiszem, igen. Nem akarok senkit sem meggyőzni, csak elmondom, hogy én több olyan történetet hallottam, olyanoktól, akik nem hallucinálnak, és nem hazudnak soha, amelyek ezt alátámasztják. Érdekes dolog ám ez.
2021. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SZücsöm ***** válasza:
77%

4 Nem kell halucinálni ahhoz hogy elhunyt rokonnal álmodj.


Nincs is benne semmi különös. Nekem egy ált iskolás oszt tásam meghalt 18 éves korában. Többször is álmodtam vele. Egyszerűen azért mert így is hatással volt a pszichémre hogy csak egy régi osztálytársam volt akivel 8 évig 1 osztályba jártunk.


Természetesen sajnáltam őt, de sehol sincs ahhoz képest mint amikor egy rokonod hal meg és konkrét fájdalmat érzel ennek kapcsán. Tehát nem meglepő hogy egy rokon halálakor minden családtag az elhunytról álmodik.


Addig nincs sok értelme a valóság tartalomról beszélni amíg álmodban el nem mondja a családi trezor jelszavát, vagy a kertben elásott kincs helyét, esetleg a nyerő lottószámokat. Értsd: bármiféle információt amiről az álom elött nem tudtál és kapcsolatban van a valóssággal + igaz.


Amíg nem történik hasonló addig csak az egyéni preferenciájában hihet mindenki.

2021. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Az álom az csak álom. Nem valósabb ha a rokonoddal álmodsz, mint amikor Godzillával.
2021. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 és azt mivel magyarázod, hogy ugyan azon az éjszakán többünk is ugyan azt álmodta? És nem csak a személy volt benne azonos, hanem a történések is.
2021. nov. 27. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2021. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SZücsöm ***** válasza:
54%
7. "Ezoterikusan" is van rá más "magyarázat"(elmélet) és tudományosan is.
2021. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!