Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nők, ti szeretnétek a férfiakk...

Nők, ti szeretnétek a férfiakkal közös wc-t?

Figyelt kérdés

Chicagóban ez már lehetséges!


[link]



2021. dec. 23. 04:41
A kérdező szavazást indított:
Persze, jöhet!
Nem feltétlenül, de ha ez mások egyenlőség-érzetének az ára, hát legyen.
Semmiképp.
58 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon nem örülnék neki. Ki tudja hány beteg perverz használná ki a helyzetet. Mondjuk kukkolna fentről vagy dugna el kamerát.

Persze vannak normális emberek (és férfiak), de ha 100ból egy is ezt csinálná már nem érné meg a kockázatot.

2021. dec. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
75%
1 ezek jelenleg is ugyan úgy megoldhatók.......
2021. dec. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
2 akkor ki kell szélesíteni a legetőségeiket azzal, hogy beengedjük őket?
2021. dec. 23. 05:12
 4/62 anonim ***** válasza:
88%

Éveket dolgoztam építkezésen, koedukált wc volt. Nekünk csajoknak az öltöző mellé kineveztek egy női mosdót. Nem vagyok finnyás, de oda szivesebben jártam.

Nem hiába lett ez annak idején kitalálva, hogy külön mosdó. Nem kell a világot kifordítani a sarkából.

2021. dec. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
11%
Kedves orbánista 1. 4. fidesztálib válaszolók, van egy rossz hírem, a világ változik és nem diszkriminálhatsz senkit az identitása alapján. Mi jogon tiltod ki a női wc ből? Milyen jogon vonod meg tőle hogy a két nem egy mosdót használjon? Ez kb olyan mint amikor régen amerikában külön mosdója volt a fehéreknek és feketéknek. Ez nem más mint nácizmus, de szerencsére a világ változik, orbánotok meg repülni fog.
2021. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
75%
#5: Kedves gendertálib válaszoló, van egy rossz hírem, a nőknek is vannak jogai. Ha a nők nem akarnak férfiakkal közös mosdót használni, akkor ezt tiszteletben kell tartani. (A férfiak valószínűleg nem ellenkeznek, ha nőkkel kell együtt vécézniük.)
2021. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
87%
#5: Ja, és ne nácizz, mert ennek semmi köze ahhoz! (#6-os voltam.)
2021. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
13%

6# Aha tehát a diszkriminációt tiszteletben kell tartani? Ennyi erővel Adolf barátod is mondhatja hogyha a németek nem akartak a zsidókkal együtt élni akkor megy mindenki lágerba és ezt tiszteletbe kell tartani. Kb ilyen a logikád.

Először még külön wc, aztán meg gettósitás, majd mit akartok utána Auschwitzot? Mondjuk orbán királyodtól ez is kitelik.

2021. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
80%
#8: Sajnálom, hogy te azt hiszed, hogy egy kisebbségnek joga van ráerőszakolni az akaratát a többségre, sértve annak jogait. Ha valami, akkor ez náci dolog.
2021. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
17%
Természetesen szeretnék! Progresszív baloldali vagyok, nem vagyok a kirekesztés híve. Nem rekesztenék ki senkit egy helyiségből csak a neme miatt.
2021. dec. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!