Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, egyáltalán nem...

Fideszesek, egyáltalán nem zavarnak titeket a kormány ilyen magyarellenes cselekedetei?

Figyelt kérdés

Pl. most kötöttünk megállapodást Ukrajnával, januártól gázt szállítunk nekik... Csakhogy pár napja az ukránok azt mondták, szemtelenek vagyunk velük, megerősítik a határt, odavezényeltek egy egységet, mely szerintük simán leverné a teljes magyar haderőt. Az ukránok elnyomják az ottani magyarokat, vegzálják őket, Ukrajna teljesen soviniszta lett, volt, hogy a magyarok vízkészletének megmérgezését tervezgették... Erőszakosan asszimilálták a ruszinokat. A gázszállításért cserébe követelhettünk volna pl. jogokat a magyaroknak, hogy ne nyomják el őket, stb. Elképesztően gerinctelen, meghunyászkodó, szervilis, gyáva, magyarellenes a magyar kormány viselkedése. Becsicskultak, mint mindig.

Pár hete a prominens politikus, Németh Szilárd államtitkár méltatott egy Kiss János nevű egykori ellenállót. Aki a magyar hadsereg szabotálásában, az ellenséggel való együttműködésben vett részt a világháborúban. Lehet vitatni, hogy egy ilyen alak hazaáruló volt-e, vagy nagy hazafi, de jogilag biztosan hazaáruló volt, ki is végezték. Németh egyáltalán nem érti, hogy háborúban nem az ország ellen kell fegyvert fogni, amikor jönnek a szovjetek. Ez a jelenség is gyakori a Fidesznél. Már többször emlékeztek meg hazaárulókról, többek közt még Horn Gyuláról is...

Hogy lehetne nemzeti és magyar egy ilyen magyarellenes párt? Ez lehetetlen. Egy nemzeti politikus nem tesz ilyeneket. Kizárt. Ekkorát nem lehet tévedni. Egy nemzeti politikust undor fogna el egy 56-os pufajkás vagy a magyarokat elnyomó ukrán politikusok láttán.



2021. dec. 23. 11:20
1 2
 11/18 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Mikor Románia csatlakozott nemna fidesz volt kormányon csak szólok. A szerbek részéről ki fenyegetett meg minket dobnál egy linket?
2021. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy ebben sem látnak nemzetellenességet. Ez az ország elveszett. Terrorizálják az ukrajnai magyarokat, haderőt küldenek a határra, katonailag fenyegetőznek, stb., másnap meg gázt adunk nekik. És ez a magyar érdek... Ennél mi lehetne magyarellenesebb?
2021. dec. 23. 17:03
 13/18 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Össze vissza beszélsz az a baj.
2021. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elképesztő. Itt az értelmi képességek hiánya is probléma lehet. Úgy látszik, be lehet adni nekik bármit, elhiszik, hogy a Fidesz nemzeti, és onnantól bármit meg lehet tenni. Én jobbikos voltam, mi nagyon húztuk a szánkat, mikor Vona leült beszélgetni a Bálin-házban magyarellenes elemekkel, meg pár ilyen dolgot tett. Rövid időn belül le is lépett onnan szinte mindenki. Itt semmi nincs, ha hazaárulókról emlékszik meg a hadügyminisztérium...
2021. dec. 24. 11:15
 15/18 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Jól látod az értelmi kèpességeiddel van baj
2021. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Pár hónapja a rendőrök órákig feltartották a magyar megemlékezőket, azt hiszem, Szögiről vagy másról emlékeztek meg. A kormány romaügyi, korrupt megbízottja egyszerűen betiltott egy MH-s rendezvényt, fórumot. A járványban sok ezer, tízezer ember feleslegesen halt meg. Azért, mert az oltásokkal fényezte magát a kormány, nem érdekelte, hogy a kínai nem hatásos az öregeknél például.

Ez hazaárulás.

2022. jan. 9. 12:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit írtál, és egyrészt nem értek egyet, másrészt úgy érzem nem jársz körül minden témát eléggé, felületes vagy, részinformációk alapján mondasz véleményt.


Egyébként én 31 éves vagyok (tehát nem nyugdíjas, ahogy sokan a Fideszeseket beállítják) és amióta szavazati jogom van, egy kivétellel mindig a Fideszre szavaztam.

Akkor egyszer elutaztam, és nem szavaztam senkire.

Bánom, de így is meglett a 2/3.

Elégedett vagyok O.V. politikájával.

Még a stadionok is tetszenek.

2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem részinformáció, hogy valaki rendszeresen magyarellenes. Ha valaki ilyeneket tesz, az magyarellenes, mindegy, hogy még miket mond. Csak populista. Elhiszem, hogy te elégedett vagy velük...
2022. jan. 16. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!