Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor gyerekei közül...

Orbán Viktor gyerekei közül miért pont az Orbán Gáspárt támadják azzal, hogy homoszexuális lenne?

Figyelt kérdés
A másik 4 kölyök is ugyan úgy lehet homoszexuális. Miért pont az Orbán Gáspárt pécézték ki?

2021. dec. 23. 17:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem tudom, hogy Viktornak nem ciki, hogy a fia a szakdolgozatában a melegházassággal foglalkozik és nem mindenben úgy, ahogy apuka elvárná azt az ország lakosaitól.
2021. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
42%

#11

A helyzet az, hogy sem O. Gáspár szexuális kisebbséghez tartozását, sem annak ellenkezőjét nem támasztja alá semmi. Így csak összeesküvés-elméletek vannak ezzel kapcsolatban.


#12

Vajon a miniszterelnök mennyire foglalkozik azzal, hogy a fia milyen témát választott egyetemi disszertációjához és miként vélekedik a témában.

2021. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
96%

#8


El lehet olvasni valahogy magát a szakdolgozatot?

2022. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem, sajnos. Nem találtam meg.
2022. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%
13# a miniszter elnököt még az is érdekli, hogy hogy lehet magyarokat beterelni a CBA-ba, mert szerintük a drágább és szar árukészlettel rendelkező bolt látogatása a magyar virtus. Hogy ne zavarná már az, hogy a fia a melegházassággal foglalkozik a szakdolgozatában valami értelmes dolog helyett, mikor a pártja azzal van elfoglalva, hogy megbotránkozik egy szivárványos zászlón is, nemhogy a házasságukon.
2022. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként ki a fászomat érdekel Orbán Gáspár szexuális élete?

Engem nem, ugyanúgy nem, ahogyan a többi b ü z i és hetero politikusé sem.


Én nem akarok erről tudni, hogy ki kivel hogyan és mit csinál. Nem érdekel az Szájer és a Borkai ügy sem. Engem a politikai teljesítmény érdekel egy politikusban, éppen ezért utálom a melegkártyát.


PL. Ungár Pétert nem bírom túlságosan, de az becsülendő benne, hogy nem hangoztatja lépten nyomon hogy ő b ü z i.

2022. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%

16#

Az általad említett emberek szexuális élete csak azért érdekes, mert fullba nyomatják a gyűlölöletkeltést és az álszenteskedést pártszinten.

2022. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
95%
Volt néhány napja egy 23 órától egészen reggelig tartó botrány, amiben valaki szerepelt, aki meleg. Szájer óta tudjuk, hogy meleg a fidesznyiknek nem vájja ki a szemét. De persze feltört Facebook fiók és hasonlók is voltak, de a fidesznyikek jó része nem tudta, hogy ez is az volt! Teljesen röhejes volt az egész, hogyan szórták rá az átkot, hogy Gyurcsány meg Márky-Zay, aztán hirtelen elhallgattak. Ilyen lehet az Orbán fiának a melegsége, kuss legyen róla.
2022. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%

Orbán megmondta, hogy a jó magyar családot alapít, gyerekeket vállal, lehetőleg a húszas évei elején.


Gazsi 30, de még nő sem járt a közelében.

2022. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Jo pelda arra, hogy egy illiberalis, kereszteny neveltetstol nem lesz valaki hetero. Es valoszinuleg drag queenek sem jartak az ovodajaba.
2022. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!