Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai oldaltól függetlenül...

Politikai oldaltól függetlenül ti támogatjátok a gyermekvédelmi törvényt?

Figyelt kérdés

A fidesznek kell az ellenségkép és a melegek jó célcsoportja ennek, de tényleg veszélyes trendek amik beszivárognak külföldről.

A melegeknek joggal nem teszik, hogy pedofilokkal mossák őket egybe, de nyugaton már nem csak toleranciára nevelés folyik, hanem valóban pubertásblokkolókkal tömik a szerintük transznemű és kiskorú gyerekeket. Ezt se értem, hogy egy kiskorúnál mégis ki tudja megállapítani a transzneműséget, én is játszottam babákkal, mégis heteró férfi lett belőlem... A nemváltásra jelentkezők aránya meg valami 4000%-al ugrott meg Angliában, amit nem lehet szerintem kizárólag arra kenni, hogy ennyien bújtak elő.

Ilyet persze itthon állítólag senki nem akar, de hogy ez mire garancia mikor nyugaton ez megvalósult, mindenki döntse el maga. Na és ha nem akar, miért fáj a törvény, hiszen kizárólag ezt a fajta átnevelést tiltja 18 év alatt?

Mi a véleményetek erről? És most próbáljuk félretenni ki balos és ki konzervatív.



2021. dec. 23. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Nem támogatom
45 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Légyszíves hivatkozd meg a törvény melegek elleni részeit. Köszönöm!
2021. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsenek melegek elleni részei, csak annyi számukra a sértő (jogosan), hogy pedofilokkal kerültek egy szövegkörnyezetbe. De jogfosztás nem érte őket.
2021. dec. 23. 20:57
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
2: Köszönöm. Tehát nincsenek melegek elleni részei. Ahogy jogfosztás sem történt. Egyetértünk ebben. 👍🏻
2021. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Termeszetesen tamogatom ... nem azert mert leirtak, hogy az anya no es az apa ferfi - kettejuk kozott jon letre a hazassag amibol majd gyermek szuletik.


Nem ezert!


Hanem azert mert a biologia tanarom ugy tanitott, hogy egy him es egy nosteny kell, hogy tovabbra is legyen elet.


Melegek meddok, tarsadalmilag selejtek, szexualisan pedig abberaltak. Ez a velemenyem es tok mindegy merre halad a vilag, a velemenyem marad ugyan ez.

2021. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

"hanem valóban pubertásblokkolókkal tömik a szerintük transznemű és kiskorú gyerekeket. "

A pubertásblokkolókat elsősorban azon 8-10 éveseknek adjak, akik különben már serdülnének, ezt gátolják kb 12 éves korukig.


Azt tudod, hány gyerek kapott nemi azonossági probléma miatt ilyen gyógyszert?

2021. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Demion ***** válasza:
35%

3

Gondolom, ha téged sorolnának pedofilokkal egy csoportba, neked sem lenne ellene kifogásod. Vagy mégis?

2021. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez a jelenség nagyon rossz irányba megy. Egy serdületlen fiú, egy serdülő, de még egy felnőtt is csinál olyan dolgokat, amiket később megbán. Ennél sokkal kisebb horderejűeket is. Ez az egész mozgalom a nemváltósdival és hormonkezeléssel könnyen lehet, hogy egy csomó életet nyomorít meg.
2021. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
6os, technikailag mint ember, egy csoportba lett sorolva velük a törvény által. Nem látom hogy problémázna.
2021. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Demion ***** válasza:
26%

8

Ennyire azért ne játszd a hülyét, ez már szánalmas.

2021. dec. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

Én nem támogatom,mert itt nincs ilyen törekvés,ha lesz is,akkor sem veszi be a magyarok gyomra az ilyesmit . Baromira nem érdekel mit csinálnak Kanadában meg Skóciában az elmebetegek,legyen az az ő bajuk.

Itt nálunk ez csak gyűlöletszításra volt jó,de annak nagyon . Jó kis gumicsont , ilyen élelmiszerárak és infláció mellett kell is a terelés.

2021. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!