Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok szánalmasnak,...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Nem tartjátok szánalmasnak, ahogy a FIDESZ kapálózva vásárolgat influenszereket, youtubereket, hogy elérje a fiatalokat?

Figyelt kérdés
Valahogy odatévedtem reggeli közben a Mokka c. műsorra, épp a híradó ment, és abban láttam, hogy "A kopasz oszt" nevű influenszer (btw sehol sem találom a neten) szidja MZP-t. Ennek kapcsán láttam a minap egy táblázatot redditen, amiben benne volt, hogy a jobboldal ilyen 72 millió forintokkal támogat "influenszereket" mikrofon vásárlás címszó alatt. Ez nálam kimeríti azt a tényállást, hogy a FIDESZ gyakorlatilag "influenszereket" vásárol, gondolom Pottyondi Edina és társai munkásságával összefüggésben, akiknek lassacskán elég nagy befolyásuk van a fiatal szavazókra (bár azt nem tudom, hogy Pottyondi Edina foglalt-e állást bármelyik pártoldalon, mert ő úgy amblock mindenkit kifiguráz). Csak szerintem szánalmas kapálózás ez az egész, és lassan tényleg egy ValóVilág szintű show-vá avanzsál a magyar politika? :D
2021. dec. 24. 07:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem szánalmas, haladni kell a korral.
2021. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Jó fizetnek?
2021. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Szetimtem a pottyantós edina a Szánalmas!
2021. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Hozzánk pár hete bekopogott, egy 20 éves kis takonypóc, valami fideszes szórólappal. Cserébe leköptem. Rossz helyen kopogtatott Orbán kutyája.
2021. dec. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne szánalmas? Ez egy igen széles körben elterjedt jelenség manapság, teljesen logikus döntés ezt is kihasználni ha marketing a cél.
2021. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a gáz, hogy nem tudok youtube-on megnézni bármilyen videót lassan amiben ne lenne politikai reklám.
2021. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
5: az elítélendő, hogy ezt közpénzből teszik
2021. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
6: ha ilyen reklám van, akkor a reklám sarkában van valahol egy menü, és arra kattintva ki lehet választani, hogy ettől a hirdetőtől ne mutasson több reklámot
2021. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
7: Minden párt közpénzből kampányol.
2021. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

"az elítélendő, hogy ezt közpénzből teszik"

???

Nyilvánvaló, hogy abból teszik, ahogy bármelyik párt bárhol a világon, hiszen alapvetően a közpénz adja egy ország költségvetését. Mi ebben az elítelendő?

2021. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!