Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják az LMBTQ-k,...

Miért gondolják az LMBTQ-k, hogy a következő generáció már egy szivárványos nemzedék lesz?

Figyelt kérdés

Végeztem egy számítást.

A Budapest Pride kedvelőinek száma mindössze 30.000 fő, ami fennállásuk óta igencsak szerény. Magyarország lakossága 9.75 millió. Ebből a 9.75 millióból vettem a 18-20 éves korú fiatalokat, akik már bőven nevezhetőek szivárványos generációnak, fogyasztják a tiktokos, instás tartalmakat ezerrel, ők mennek ki a Pride-ra, meg lehet nézni az átlagéletkort. Ők a népesség kb. 3%-át adják.

Az összlakossághoz mérten ők tehát kb. 292500 ember jelentenek.

Ennek a számnak a 30.000 mindössze 10%-a, de nagy jóindulattal duplázzuk meg őket, mert biztos vannak támogatók, akik nem lájkolnak mindent összevissza, sőt lájkolni sem mernek, mert annyira félnek...

Összesen tehát a fiatalok még így is mindössze 20%-a támogatja az LMBTQ-t meg a Pride-os vonulást.


Ezek után biztos, hogy nevezhetjük a jövendő generációt LMBTQ nemzedéknek?



2021. dec. 24. 18:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 - nézd, akinek az élete legnagyobb siráma az, hogy néha beszól neki 1-2 bunkó az utcán, az inkább ne is éljen, mert ettől jóval nagyobb traumák is érnek az életben. Ebből is látszik, hogy az egész LMNBT baromkodás jóléti "forradalom", na meg abból, hogy a közelkeletre, ahol valódi elnyomást és üldöztetést szenvedtek el, érdekes módon SEMMI képviseletetek nincsen. Ennyire fontos nektek valójában, hogy tényleg egyenlőségben éljetek. Itt nagy a pofa csak, ahol minden jogotok megvan...
2021. dec. 25. 20:11
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező inkább olvasd el amit írtam ahelyett hogy ugyanazt leírnád.

Trauma mikor kitagad a családod, trauma mikor kirúgnak a munkahelyedről emiatt, trauma mikor nem kapsz lakást mert kiderül a szexualitásod, trauma hogy mindig körbe kell 2x nézned mielőtt puszit adsz a barátodnak, ha azt hiszed hogy 1-2 bunkó a legnagyobb problémánk akkor nagyot tévedsz LOL.


Ez a ti ne sírjatok mert van nálatok rosszabb helyzetben lévő meg elég szar hozzáállás, neked miért ez a legnagyobb problémád hogy van LGBT? Inkább foglalkozz az éhező afrikai gyerekekkel, minthogy fórumhuszárkodj egy olyan témán ami elvileg nem érdekel téged és amúgy is idegesít hogy sokan beszének róla.

2021. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez a fórumhuszárkodás rólad is elmondható, te jöttél a kérdés alá okoskodni melegként.

Ha a családod kitagad az valóban trauma, és gáz dolognak tartom, de hogy munkahelynél, albérletnél mégis ki firtatja, és hogyan derül ki, hogy te meleg vagy, arról fogalmam nincs. 6 évig éltem albérletben, barátnőmet soha nm posztoltam ki fészbukra, akár gondolhatták is, hogy biztos meleg vagyok. Mégsem kérdeztek rá ilyenre soha... Munkahely esetében meg külön bünteti a törvény az ilyesmit. Akkor ezek után mit akarsz még szabályozni?

És mi a véleményed arról, hogy kiskorúakat hormonkezelnek nyugaton, ha kisautó helyett babát vesznek a kezükbe, még a 18 vagy legalább 16 éves kort sem várják meg ezzel?? És hogy a szüleik kezéből kiveszik a döntés lehetőségét, sőt elveszik tőlük a gyereket, ha nem öltözteti onnantól a kisfiút lány ruhába??

Erről mi a véleményed? Biztos neked kell félned a mai Európában??

2021. dec. 25. 20:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A különbség az hogy engem érint a téma személyesen, benne van az akronimban hogy M(Angolba meg G) ,mint meleg :D


Kezdjük albérlettel az a legegyszerűbb, nincs kiírva sehova hogy az vagyok, plusz FB, insta és egyebeket is ritkán használok.

Ha párod van elég nehéz egyedül lakást vadászni ahova 2-en költöztök be, plusz ha már beköltöztél akkor nehéz azt titkolni mikor bejön a főbérlő hogy más is él ott, főleg h szerződésben bent kell lennie ha valaki életvitelszerűen él a lakásban.

És ha kiderül érezhetően több helyen visszautasítanak :D

Ha nincs párod(vagy van de egyedül néztél lakást), van esélyed rá, (velem megtörtént) hogy kíváncsi szomszéd meglátott párszor ugyanazzal a sráccal a lakásod felé tartani és ezt kedves főbérlő tudomására hozta, akinek szerződés lejártakor hirtelen kellett a lakás mert hogy a "fia költözne be" , majd mielőtt kiköltöztél megláttad Facebookon a lakás hirdetését :)


Munkahelyes esetet a törvény bünteti, de az igazság az, hogy nem tudod bebizonyítani hogy azért váltak meg tőled mert nem kellettél/leépítés volt/nem voltál jó munkaerő, vagy csak mert nem szimpi a szexualitásod. És ha belegondolsz egy munkahelyen ezt nem olyan egyszerű titkolni főleg ha párod van.


A véleményem pedig az, hogy fel van fújva ez a dolog és a hírek szeretnek extrém példákat kiragadni. Biztos léteznek ilyen emberek mert hülyék minden csoportban vannak, de nem ez az átlag. Gyerek azzal játszon amivel szeretne, ha akar kisautóval ha akar babával ha akar legoval én is azt veszek egy gyereknek a rokonságban amit az a gyerek szeret, de elárulom az összes többi LGBT ismerősöm sem vesz babát egy fiúnak


Hormonkezelést meg nem osztogatják, ha kicsit utánanézel több év pszichiáteres beszélgetés és több szakértő bevonása utánna kaphat egy 18 év alatti hormonokat.

Az orvosok is tudják, hogy egy nem átalakítás nem egy kellemes hajókázás amit felírnak csak azért mert olyanja van a szülőnek. Veszélyes műtétek és beavatkozások sokasága, kérdezz meg egy transz embert hogy hogy élte meg a dolgot és szeretné e ha gyerekek transzok legyenek, szinte biztos hogy azt a választ fogod kapni hogy nem akarná ezt megcsinálni még a legrosszabb ellenségei gyerekeivel sem.

Megint hangsúlyoznám, biztos vannak hülye szülők, de ez nem LGBT specifikus dolog szimplán az emberek közt létezik ilyen.


Szülőket meg nem ellenőrizgeti a gyámhivatal magától, ha ilyen történik valszeg a gyerek nyomta fel a szülőket, lehet csak lázadó tiniségből, de inkább azért mert mondjuk erősen vallásos családban elítélték, büntették, konverzióra akarták kényszeríteni őt és társai


Biztos van akinek jobban kell félnie mint nekem, szaudi arábiában simán halálra ítélnének, de nem foglalkozhat az ember mindig azzal hogy de másnak rosszabb mint nekem. Magyarországról ezen én nem tudok változtatni, sajnos ez van, viszont a saját országomban igen is hogy ki kell állnom az érdekeimért.

2021. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én már ott elakadtam, hogy a 18-20 évesek a népesség 3%-a. Akárhogy is nézem... Ez hogy a f*szba jött ki? Mi van a maradék 97%-kal? Nem hiszem, hogy a csecsemők és az öregek olyan sokan lennének. Egyébként nyugodtan kitolhatod a "szivárványos generációt" 15-25 évre is. A mai tiniknél ez a trendi, és kb. 20-tól 25 évig az emberek toleránsabbak, mint a többiek. Így számold újra, és tedd hozzá azt is, hogy mindenki azt gondol amit akar, ha hisz benne. És ha valaki hisz valamiben, az rengeteg erőt ad neki ahhoz, hogy elérje a céljait.
2022. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy küldjél már valami hiteles statisztikát is a számaidról, köszi! (15. voltam)
2022. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!