Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-re legfőképp a naív és...

MZP-re legfőképp a naív és tapasztalatlan fiatalok szavaznak, akik nem értik a világ működését és nem tudják, hogy mi az a neoliberalizmus?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Most az a bajod hogy a fiatal haladna a korral, leváltana egy őskövület kormányt, amiből már a szülőknek sincsen haszna, én liberálisan gondolkodom, Amerikában 2. havi fizetésemből fegyvert vennék, Máltára csak azért mennék dolgozni hogy füvezhessek, ehhez mit szólsz?

29F

2021. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Jeffrey Spender ***** válasza:
20%

#1


Az EU-s liberálisok fegyvertartás ellenesek, az Amerikai libertariánusok a fegyvertartás pártiak.

2021. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A fiatalok tapasztalatlanok, naívak, nem tudják, hogy mi a jó saját maguknak.


Mellesleg MZP sem a korral haladna, hiszen 15 évvel le van maradva. A neoliberalizmus, amit képvisel, már a 2008-as válsággal megbukott

2021. dec. 24. 23:10
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nyilván aki annyira akar FB-n pózolni a fegyverével nyugaton az mos is megteheti ha sportlövészetre jár, de aki nincs akkora zűrben hogy muszáj az éles, annak minek?

Európán belül az arabok nagyon is jól bánnak a késsel :D

2021. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az igazi férfi puszta kézzel harcol :D
2021. dec. 24. 23:21
 6/22 Jeffrey Spender ***** válasza:
80%

#4


Sportlövészet címszó alatt valóban tartható M4-es / Kalasnyikov, nekem is van olyanom, de a Juncker-féle idióták betiltanák, a 2015-ös Párizsi terrortámadásra hivatkozva, szerintük a teljesen törvényes Szajga AK-t tartó Szabó István és a félanalfa, többszörösen büntetett és terrorista Juszuf Üte ugyanazon elbírálás alá esik.

2021. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
érdekes a #6 ost lepontoztátok pedig igazat írt
2021. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 árokpart ***** válasza:
86%
Igazából nálunk a kormány sem fegyverellenes alapvetően, legalábbis újabban mintha egy kissé a fegyverpártiság felé haladna, pontosabban elmozdult volna. Ha egyedül Orbán Viktoron, Semjén Zsolton vagy Németh Szilárdon múlana ahogyan elnézem, belőlük kinézném a mostani viszonylag szigorú fegyvertörvények lazítását. Na persze nem annyira mint az USA-ba meg még nem is svájci vagy cseh szintű fegyverszemlélettel azonnal, de a mostanitól elmozdulást szerintem támogatnák. A kormányban szerintem Pintér Sándor konzervatívabb e téren és azért van még mindig ez a fajta kissé kommunista beidegződés. A kormány többi tagja szerintem nyitna a Mi Hazánk Mozgalom meg egyértelműen nyitna a lazább szabályozás felé.
2021. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen a fiatalok hülyék, bár, már nem annyira mint 30 éve amikor egy kisebbségi komplexusos skizofrén hajlamú tróger mögé álltak be aki kicsi faxal kufircolja szét 11 éve az országot.


Az öregek mindent jobban tudnak, ha meg mégse úgy is azt mondják a fiatalok tapasztalatlanok és hülyék.


Az az ostoba Petőfi is 12 pontot olvasgatott amikor az öregek megmondták hogy hülye hazaáruló Petőfi.


Ilyen ez a világ, az öregek okosak, a kérdező a kitűnő példa :)

2021. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Orbán ugyanúgy neoliberális. Nem tudom, mit lehet nem érteni abban, hogy MZP szerint a kormány kb mindent jól csinál, csak korrupt.
2021. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!