Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-re legfőképp a naív és...

MZP-re legfőképp a naív és tapasztalatlan fiatalok szavaznak, akik nem értik a világ működését és nem tudják, hogy mi az a neoliberalizmus?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 22:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként nem értem a magyarokat, az öregek szapulják a fiatalokat de mire föl? Miénk a jövő nem az övéké, szomorú de ez az igazság, és akkor még nem is beszéltünk a nagy változásokról, amik lehet el sem jönnek belátható időn belül egy mai gyerek életében.

Sajnos a mai 40-50 éves korosztály sem tudott semmi érdemit elérni hogy ne egy pusztulat legyen ez az ország, a családomból van aki már kintre tervez és nem magyar emberrel.


Sajnos nincs összetartás, szerintem soha nem is volt, ezért jutott idáig az ország a 90-es évektől kezdve... Egyébként legbelül én is tudom hogy könnyebb volna kint újrakezdeni, mint itthon 29 évesen hadakozni az értetlen széthúzó magyarokkal.

#1es voltam

2021. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#10

Épp ez az. Az átlagembernek összességében semmivel sem lenne jobb egy MZP kormány alatt.

2021. dec. 25. 00:19
 13/22 anonim ***** válasza:
16%

#1!


1. A kérdés teljesen egyértelmű volt. Az ál-visszaérdezésed átlátszó. Úgy akasz tenni, mintha a kérdező azt sem tudná, hogy mi volt a kérdés.


2. A te fiatal és haladár MZP-d jövőre lesz 50 éves.


3. A "szülőknek sincsen haszna" kijelentésed duplán hazug, hiszen nem csak a szülőknek, hanem a fiataloknak is van "haszna". Elég csak a 25 éven aluliak adókedvezményére gondolni.


4. Az, hogy valakinek a döntési mennyire előremutatók, nem az életkorától függ. Az őskövületek (szocik), természetüknél fogva nem értenek a gazdasághoz, ezért minden válságot adóemeléssel "orvosolnak".

A liberálisok mindent eladnak, mert szerintük az állam rossz gazda. (Persze haveroknak, olcsósítva.)

És van a Fidesz, aki a gazdaság élénkítésebe tesz pénzt. Együl el előremutató.

Sőt! Mivel éppen mindennel vádolják a Fideszt, az éppen azt jelzi, hogy a gazdaságot nem ideológia, hanem pragmatikus szempontok szerint irányítják.


5. Aki fegyvert akar tartani, az alkalmatlan a fegyvertartásra. Lásd 22-es csapdája.


6. Tehát egy fegyvermániás, drogos vagy, aki MZP-t élteti.

2021. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 13


"5. Aki fegyvert akar tartani, az alkalmatlan a fegyvertartásra. Lásd 22-es csapdája. "


Miért is ?

2021. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért akarjátok ennyire ezt a fegyvertartást? Mi a francnak nektek fegyver?
2021. dec. 25. 00:27
 16/22 A kérdező kommentje:

#11

A magyar nép mindig is ilyen volt, soha sem volt egységes összetartás. Már a középkorban sem.

2021. dec. 25. 00:27
 17/22 Jeffrey Spender ***** válasza:
Abból fakadt ki a vita, hogy vannak olyan liberálisok, akik szélsőséges és kettős mércéjű szabadságjogokat követelnek, addig más liberálisok meg inkább a konzervatív eszmeiséghez állnak közel, mint a fegyvertartás, és döntsétek el, mit akartok Liberalizmus alatt.
2021. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Durva hogy ráálltunk a csúzlikra, pedig én csak megemlítettem :D szerintem a fegyvertartás nem állna messze európától, aki betör a másikhoz arra mi más megoldás létezhet? Azon kívül hogy 5-8 év bünti fejében engem csinál ki éjszaka, amikor épp felébredek de akkor már agyon is vert.
2021. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Jeffrey Spender ***** válasza:
Amúgy a Liberálisságnak nincs értelme, sok dolgot Alkotmányba foglaltak, pl. hogy házasság csak férfi és nő között köttethet, akkor az etnikai homogenitást is, és hasonlókat, az Ellenzék reálisan az 50 + 1 %-ról álmodozhat, vagy 2 / 3-al akar Alkotmányozni ?
2021. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A szocializmusban pl. nem volt szükség fegyvertartásra, nagy volt a közbiztonság. A liberalizmus együtt jár a közbiztonság romlásával. A bűnözés mértéke egyenesen arányos az állam gyengeségével. Egy erős állam megvéd az ilyesmitől. Nekem alapvetően nincs bajom a diktatúrával sem.
2021. dec. 25. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!