Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal egyre nagyobb...

A baloldal egyre nagyobb pofonokat kap az online térben, mi lesz így a választásokig?

Figyelt kérdés

Győzelem 22-ben! 🇭🇺

Továbbra is töretlen a jobboldal fölénye a közösségi médiában, az én oldalam előkelő helyen végzett, a Megafon csapata is remekül teljesített, politikusok közül újra Orbán Viktor nyert – itt a karácsonyi Mandiner LikeFight!

Márki-Zay Péter hibát-hibára halmoz, úgy tűnik a facebookon is elpártolnak tőle a baloldali szavazók.

Az interakciószámokból egyértelműen látszik, hogy a Fidesz és a jobboldal erősödik, még nagyobb lelkesedéssel osztottuk a jobboldali tartalmakat, és vettünk részt a vitákban, mint korábban, így folytatódhatott a hetek óta tapasztalható jobboldali növekedési trend. A véleményvezérek között 69% vs. 31% arányban nyert a nemzeti oldal.

Az ünnepek alatt kellemes pihenést kívánok!

Köszönet, folytatjuk, hajrá! 🇭🇺


[link]



2021. dec. 26. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
előző, rohadt nyomasztó ahogy nyomod itt a pártirodába előre legépelt propagandát...
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Már megszokták,bírja a vastag bőr az arcukon.
2021. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én rád gondoltam, csak aki tényleg előttem volt hamarabb küldte be a hsz-t
2021. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan versenyen nem nehéz nyerni, ahol nincs ellenfél.
2021. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!