Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha mostantól csak vallásos emberek (főleg keresztények) taníthatnának az iskolákban?

Figyelt kérdés
Indok: A gyerekek megfelelő lelki nevelése, mindenféle aberráció kialakulását megelőzve, valamint a keresztény Magyarország alapjainak megerősítése. Továbbá a keresztény szellemben történő hazaszeretetre való érzékenyítés.

2021. dec. 27. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

@12:03


Mintha nem tudnánk hogy vannak olyan Fidesztálib agyhalottak, akik ezt még komolyan is gondolnák...

2021. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
#12 Te agymosott ballib provokátorként hiszed és hazudod hogy vannak ilyenek, én meg fideszesként tudom, hogy nincsenek.
2021. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom.
2021. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
13! Pedig pont te lennél, az egyik, aki rajongana a dologért ha behoznák!
2021. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Mellesleg gondolom rajtam senkinek nem tűnt fel, hogy a kérdező nem jobber, se nem ballib, hanem oltásrettegő idióta, ez pedig egy trollkérdés, ahol megpróbálja a cipőt a cipóval párhuzamba állítani, vagyis kb. ennyire komoly a hasonlata.
2021. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

"Te agymosott ballib provokátorként hiszed és hazudod hogy vannak ilyenek, én meg fideszesként tudom, hogy nincsenek."


..és ezt higgyük el egy fieszesnek, aki még akkor is hazudik amikor kérdez. :)

2021. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem támogatnám.
2021. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Tanult már tőlük eleget az emberiség a történelme folyamán:

Erőszakot, megbélyegzést, gyűlöletet, diszkriminációt, ideológiával táplált törvényes tolvajlást, emberölést, - amellyel párhuzamban csak a kiválasztottaknak csepegtetett, saját maguk által tudományosként elfogadott ismereteket lehet a mérleg másik serpenyőjébe rakni.

Ha rajtam múlna, még az egyházak működtetését is betiltanám az országban, mert csak egy szűk réteg érdekeit képviselik Magyarországon az "egyházak" és nincs arányban az egyházakat képviselők kitartása a társadalmi hasznukkal.

2021. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelmű, hogy nem támogatom az ötletet!

Ahová a vallás beteszi a lábát, ott a korrupció, az erőszak, a kettős mérce, diszkrimináció lényegében azonnal felüti a fejét!

Nem!

2021. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
77%

"A gyerekek befolyásolhatóak és nem mindegy, hogy milyen értékrendszert fognak képviselni, vagy milyen értékrendszert alkalmaznak az értékelésük és nevelésük folyamán."

Biztos vagy benne? Gyakorlatilag együtt nevelkedtem a másfél évvel idősebb nagybátyámmal. Belőle pap lett, belőlem megveszekedett ateista.

2021. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!