Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Be kell-e vezetni a kijárási...

Be kell-e vezetni a kijárási tilalmat Szilveszter előtt?

Figyelt kérdés
Ennyi még beleférne a januári 5. hullám gyengítésébe? Vagy már semmit sem érne az egész?

2021. dec. 27. 17:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez az egész járvány-őrület egy kamu. Nem mondom hogy nincs covid, mert van. Az átlagosnál gyengébb immunrendszerűeket elviszi, függetlenül attól hogy oltott -e vagy sem? Nagyon jó példa szegény Damu Roland. Kétszer oltott volt. A 12 éves lányom egy hónapja betegedett meg, három osztálytársa is covidos volt. Az orvosa telefonon csak annyit mondott hogy ez egy vírusfertőzés, adjunk neki lázcsillapítót, és ha egy héten belül nem szűnik meg a láz, vigyük be személyesen. Elmúlt, a szaglása visszatért, egy hét pihi után mehetett suliba. Eközben a párom is ugyanazokat a tüneteket kezdte produkálni, de ő nem ment orvoshoz. Kikúrálta magát. Eközben már én is elkaptam, egy héten keresztül folyamatosan 37.5-38.5 kötött volt a lázam, szaglás nulla.


Felhívtam a körzeti orvosomat aki kikérdezett, majd közölte hogy ez egy vírusfertőzés, szedjek lázcsillapítót. Megkérdeztem tőle, hogy ez covid?


A válasza: "Igen Péter, az"


Ennyire izgatja az orvosokat ha covidos vagy. Se karantén se semmi.

2021. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%

"Ennyire izgatja az orvosokat ha covidos vagy. Se karantén se semmi."

Nem rendelhetnek el karantént hivatalos teszt nélkül - diagnózist viszont anélkül is adhat.

De mégis mit vártál még, mit kellett volna tennie, hogy lásd, "izgatja" őt, hogy covidos vagy? Nem fulladtál, semmi olyasmi, ami miatt mentőt kellett volna hívnia. Akkor? Örülj neki, hogy így megúsztátok mind (remélhetőleg utórezgések se lesznek).

2021. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15%

#12-nek:


Ha ez a covid annyira veszélyes lenne mint ahogy azt a politikusok lihegik, akkor a gyanús eseteket is karanténba kellene rakni. Egy ismerősömet másfél hónapja baxták karanténba mint KONTAKT! személyt. XD Nem lett beteg.


Akkor mi a faxnak kell az a qrva maszk? Az orvosok hagyják szabadon császkálni a covidosokat, miközben a politikusok erőszakolják a maszkot?


Tudod, én inkább hiszek az orvosok reakcióinak, mint a politikusokénak!

2021. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként legalább négyszer voltam aktív covidosként SPAR-ban, postán, és a munkahelyemen. Megtiltotta valaki?


NEM!

2021. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként legalább négyszer voltam aktív covidosként SPAR-ban, postán, és a munkahelyemen. Megtiltotta valaki? NEM!"

Dehogynem. Ha aktív covidos voltál, akkor karanténba tettek.

Nem tudhatod, hogy hány embert fertőztél meg, akár úgy is, hogy talán belehalt...

2021. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
6%
Kizárólag a rettegő kérdezőnek.
2021. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

#15-nek:


Leírtam világosan hogy az orvosom telefonon keresztül diagnosztizált, majd lázcsillapítót javasolt. Semmi egyebet nem mondott. Még azt sem, hogy legalább dolgozni ne menjek, és azt sem kérdezte meg hogy táppénzre akarok -e menni?


A lányom orvosa is tudta hogy a lányom kontakt-személy, a tünetek alapján covidos, de csak azt kérdezte meg hogy mennyi időre akarjuk az iskolából kivenni, és milyen gyógyszert írjon fel?


Igen! Tőlem kérdezte meg!


Ha az orvosokat ennyire nem érdekli, akkor én mi a p'csának fontoskodjak?

2021. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
11) damu inkább volt tüdőrákos mint covidos.maga mondta hogy súlyos beteg és hogy nagy a baj,de akkor még dolgozott.
2021. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18-nak:


Lehet.

2021. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz csak szilveszter után,de talán megússzuk.
2021. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!