Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaptam egy levelet a NAV-tól...

Kaptam egy levelet a NAV-tól hogy megszűnt a TB-m és fizetni kell a 8 ezret, akkor január 12 az első fizetési időpont ?

Figyelt kérdés

Azt írják hogy Dec 16-ig volt, és mindig köv hó 12. a fizetési idő. Szóval lakkor Decembernek azt a részét (Dec 16 utáni napok) amikor nem volt TB-m kell utalni jövő hó 12.-én ? De akkor miért volt a levélben 3 számla benne mikor Dec 16.-ig volt még TB-m ?

Persze egy forintot se fognak kapni, csak kíváncsi vagyok ezekre :)


2021. dec. 27. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, én mindent elsőre megértettem a levélből, részletesen leírják benne hogy mennyit, mikor és hogyan kell fizetni. Még csak külön utánanézni vagy rákeresni sem kell, elég elolvasni azt, amit küldtek. De ha meg amúgy se akarod befizetni, minek érdekel ennyire?
2021. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értettem minek volt annyi számla a levélben mikor még Dec 16-ig egy forinttal se tartoztam. De mindegy, nem is fogok.
2021. dec. 27. 21:16
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát a NAV-nál nyilvántartott tartozás nem nagyon fog magától eltűnni, szóval be fogják hajtani. Max halmozódnak a késedelmi kamatok meg behajtási költségek.
2021. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy folyamatosan havi szinten tudd fizetni a csekkeket. Nem minden hónapban küldenek egyet, hanem költséghatékonyan egyszerre többet is
2021. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne kelljen minden hónapban újabb számlát küldeniük, mert úgy több lenne a postaköltség. S lőn világosság...
2021. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elintézem hogy ne kelljen fizetni, megoldom és kész :) amivel meg tartozok pár ezer forint azt is elsímitjuk. Alapból se fizetném, de főleg így hogy kb nincs is ellátás Covidra hivatkozva, ajándékba nem fizetgetek pénzt :)
2021. dec. 27. 21:43
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes én kaptam ellátást az elmúlt hónapokban. Még a védettségit sem kellett bemutatnom. Persze lehet, hogy hülyékkel senki nem foglalkozik.
2021. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
"Persze egy forintot se fognak kapni, csak kíváncsi vagyok ezekre" persze majd ők intézkednek de fizetni fogsz az biztos ( kormányablak vagy önkormányzat fizet helyetted ha rászoruló vagy ) . köszönd mindezt horváthágikának és ferkónak
2021. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból se fizetném, de főleg így hogy kb nincs is ellátás Covidra hivatkozva, ajándékba nem fizetgetek pénzt"

Vagyis majd csak akkor fizetsz, amikor kapsz ellátást? És gondolod, hogy majd ingyen megkapod, ha addig nem fizetsz? Nem, akkor rendesen ki fogják számlázni listaáron (vagy hogy mondjam, hogy értsd...).

2021. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elintézem hogy legyen TB, ennyi. Ha meg gyűlik össze addig tartozás azt eltudjuk símitani, van segítség mindkettőhöz. Amúgy meg úgy értettem hogy nincs szükségem ellátásra mert semmi bajom, de ha lenne se nagyon kapnék a legtöbb embertől halva, csak magántól. Amúgy meg mi bajotok, nem tetszik hogy nem mindenki egy bírka rabszolga csicska mint ti ?
2021. dec. 28. 06:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!