Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rajonganak ennyire...

Miért rajonganak ennyire Magyar Péterért? Mi lesz ha véletlen választásokat nyer?

Figyelt kérdés
Azt nem vitatom hogy jól csinálja hogy elmegy minden városba, sőt még kicsit a helyi városból is felkészül. De közben teljesen általánosságokat beszél néha születlenségekkel vegyítve. De hol bizonyított bármit is, honnan gondolják hogy bármire is képes? Az előélete pedig egyenesen kínos, ha csak a sok rossz hír fele igaz az is gáz.

máj. 22. 00:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

A pedesz mit bizonyított? Hogy 13 év alatt intézményesített pedofil bálózatot épített ki?


Kösz de én inkább a változásra szavazok.

máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Magyar földre Magyar Pétert! 🤍🇭🇺
máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Mert sok a messiásváró birka, aki percek alatt átáll a legújabb messiás mögé.
máj. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Rendszerváltás óta mennyi politikus volt, aki fűt fát ígért. Végeredmény: államcsőd, megszorítások, drágaság lett.
máj. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyítani csak kormányon lehet.

Nem értem mit várnál egy ellenzéki parttól a vízión kívül?

máj. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
#5-tel èrtek egyet. Ameddig ellenzékben van max ennyit tud csinàlni h tömegeket mozgat meg és elmondja mit hogyan csinálna. És ezt egyenlõre jól tolja...
máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert a régi ellenzék reménytelen, az Orbán rendszer csak elpusztítja az országot.


A politikai választék nagyon sivár volt eddig, most végre van egy kis remény a változásra.

máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Hajra_Tisza ***** válasza:
100%

#

Jobban örülnél ha ők is inkább fideszes birkák lennének, igaz?

máj. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hiába kerülne miniszteri székbe, csodát ő se tehet. A kassza üres, a NER lovagok összetartanak.


Különben meg csak egy szájhős, láttam már ilyet eleget. Nagyra fújják a lufit, de ki fog pukkadni, mert a magyarokra nem jellemző a kitartás. Nehéz a figyelmüket is fenntartani. Ha nincs már nyúl a kalapban, otthagyják a műsort. Ha a nép nem kap azonnali változást, rögtön hőzöngeni akar, mert azt hiszik Róma is 1 nap alatt épült. Szóval nagyot fog esni a magas lóról.

máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy, én már csak tudom, követtem egypárat 🤣


[link]

máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!