Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mekkora IQ eltérés...

Vajon mekkora IQ eltérés lehet az Ellenzéki és a Fideszes szavazók átlaga között?

Figyelt kérdés
A Mi Hazánk és egyéb szavazókat most nem számítva. (Nyilván az Ellenzékiek javára) mekkora lehet az átlag IQ különbség a két szavazótábor között?

2021. dec. 28. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

9,

ők valamennyien integrálódtak, asszimilálódtak. Akik most törnek be határt sértve országunkba, meg akiket Brüsszeli akarat szerint be kellene fogadnunk, ők nem.

Megkérdezlek, ma mennyi burkában és hidzsábban járkáló nőt látsz az utcáinkon? És mennyit pl. Bécsben, Párizsban?

2021. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 Látjuk, mennyire integrálódtak a C típusú állampolgáraink!
2021. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

12,

velük szemben nagymértékű az előítéletesség, azokkal szemben is, akik egyetemet v. főiskolát végeztek. Engednéd feleséged v. kedvesed cigány nőgyógyászhoz? Járnál cigány háziorvoshoz? Terveztetnél épületet/hidat cigány mérnökkel? Farkas Franciskát csak egyfajta filmszerepre kérik föl, bármi más főszerephez túl "mediterránnak" tartják a rendezők, hiába sikeres a castingja.

2021. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%
A konzervatív emberek szignifikánsan alacsonyabb iqval rendelkeznek mint a liberalisak
2021. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

#11 Én sem szeretném, ha a korán, vagy Allah szabályai szerint kéne élnem az életem, de az asszimilálódás nem egy év alatt megy végbe.


De rengeteg magyar él pl. Ankarában, mégsem várják el tőlük az iszlám vallást. Vannak szabályok, amiket be kell tartaniuk, de Magyarországon sem házasodhat egy muszlim egy 14 éves gyerekkel.

2021. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

#14!


És mi van a liberális-konzervatívokkal?

Te minek vallod magad?

2021. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

https://www.youtube.com/watch?v=llimn0Y4BRg

Ez a videó egyszerűen fájdalmas. Még mindig. Akkoriban is láttam, de még mindig ugyanúgy ledöbbent... És attól tartok, egyre ilyenebb lehet a helyzet...

2021. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs túl nagy eltérés. Én csak ellenzéki hírportálokat olvasok, de ott is vannak olyan kommentek hogy néha majd elsírom magam... :D
2021. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
0
2021. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!