Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert kell egyfolytaban...

Miert kell egyfolytaban Orbant bantani? Gondolod ha te vezetned az orszagot jobb lenne?

Figyelt kérdés

Egyszeruen noname emberek leszoljak, gyalazat hogy mennyire gazos, de ok biztos tobbet tudnanak felmutatni. Hitetlen mi tortenik itt. Nem mondom hogy mindent remekul csinal, de egy olyat mondani hogy egy kecske is jobban vezetne az orszagot felhaborito.

Nem csoda hogy Orban nem valaszol a provakativ kerdesekre mikor a provokatornak annyi esze nincs hogy magatol rajojon a valaszra, csak veszekedni akar vele.



2021. dec. 28. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bántottam.
2021. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem cserélnek vele az biztos.
2021. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szavaztam rá, és látszólag a politikájával, engem nem hogy képvisel, hanem ellenségképnek vagyok beállítva, az adómból még is megkapja a fizetését. Plusz amit mellé összelop a "kiscsaládjának". Baj hogy ez zavar?
2021. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondolom, tudom.
2021. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szóval az a baj, hogy leszólják azt az embert aki lopja szét az országot?
2021. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Troll kerdezo?
2021. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 qkker1 ***** válasza:
89%
Na ezért sem kellett volna bezárni az OPNI-t!
2021. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Trilli trolli, trollibusz.
2021. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha én vezetném akkor ugyanúgy lenne olyan akinek nem tetszene.😉
2021. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Orbánnak hatalmas lehetőség adatott meg hogy igazi államférfi legyen!

Minden külső és belső lehetőség tálcán kínálta magát.

Ez az ember nem tette boldoggá az országot, nem vakarta ki a szarból, nem csinált semmi társadalmilag mérhető hasznos produktumot!

Az összes rokonságát feltőkésítette, és kialakított egy bólogató-jánosokból álló elmeroggyant réteget, akiket szintén lopott pénzből tőkésített fel!

Magyar embereket lakoltatott ki, magyar emberek éheznek és magyar emberek fagynak meg!

A magyarság évezredes álma valóra vált (a népakarattal megerősítve), és az EU tagjai lehettünk. És akkor jön ez az illiberális kipcsak, és lejáratja az országot: előbb magát utáltatja ki a kultúrkörökből, és ha engednénk kivezetné a hazánkat onnan!

Ez az ember útban van!

Ideje eltávolítani!

2021. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!