Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint egy hete egyfolytába...

Több mint egy hete egyfolytában zúg a jobb fülem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam fülészeten, de nem találtak semmit. Az fül orr gégész orvos szerint idegi eredetű lehet, de nem küldött tovább sehová, csak azt mondta, hogy figyeljek a vérnyomásomra. 38/F

2021. márc. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Es, megmerted a vernyomasodat?
2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fülzúgásnak nem sok köze van a fülhöz. Inkább van egy pici ér az agyadban, ami beszűkült valamitől, és ez az ér azon a területen van, aminek köze van a halláshoz. Először megnézi a fülész, hogy van e fizikai elváltozás, magában a füledben ( ccs 10000 ből egyszer ez is lehet az ok), aztán felír valami agyi értágítót ( ha szerencséd van, az hat valamelyest). Aztán ennyi. Majd megszokod. A vérnyomásod változásakor magad is észleled majd, a hangváltozást, de elmegy időjósnak is. A cigi árt az érrendszerednek..meg a sok kávé, meg tulképpen minden....
2021. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Értem. Eléggé ingadozó a vérnyomásom, szedek rá gyógyszert, de akkor is van, hogy néha kiugrik. Dohányzás és kávé negatív. Ezeknek a szagától is undorodom, nem hogy fogyasztanám is őket.:) Teázni szoktam leginkább.
2021. márc. 6. 19:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként neurológushoz igazán elküldhetett volna a fül orr gégész szerintem. Tudom, hogy az állami kórházak most fokozottan leterheltek, de ha valami még menthető lenne, akkor meg kellene ragadni minden esélyt, nem?
2021. márc. 6. 19:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott, hogy mostanában gyakran használok fejhallgatót a munkám miatt. Esetleg lehet valami összefüggés?
2021. márc. 6. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 32 évesen kezdett zúgni a fülem. Csak úgy....Végigjártam az összes lehetséges "gyógyhelyet". Semmi változás Most vagyok 77! Ha te nem írtál volna most róla, eszembe sem jut..Ezen kívül, semmi, néven nevezhető betegségem sincs. Gyógyszert nem szedek. Különben a hírközlésben dolgoztam, sokat fülhallgatóztam. Lehet valami abba, amit írsz...
2021. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!