Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem halad Németorsz...

Csak szerintem halad Németország nagyon jó irányba? Mi meg nem haladunk semerre, inkább visszafelé csúszunk társadalmilag is?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Németországban már külön parkolóhelyük is van a melegeknek. Sőt, az egyre erősödő német zöldek már az előnytelen külsejű egyedülálló férfiaknak ingyen örömlány szolgálatot is terveznek és meg is valósítják pár éven belül.

Ezt nevezem társadalmi haladásnak. Nem elég, hogy 4-szer annyiak a bérek mint itt, úgy hogy az árak már olcsóbbak, de még egyre jobban szociális irányba megy el a társadalom. Akármilyen hátrányból vagy kisebbségből indulsz az életben, a németek megpróbálnak mindenért kárpótolni. Na ez egy fejlett társadalom!

Nálunk meg az van, hogyha hátrányból indulsz, a társadalom és a politika csak még jobban el akar taposni. Olyanok vagyunk sajnos mint az ókori rómaiak, szerintem ha lenne olyan műsör a TV-ben, hogy transzneműeket bezárnak egy arénába krokodilokkal, oroszlánokkal akkor bődületes rekord nézettséggel, a fél ország nézné és szórakozna rajta ahogy a vadállatok széttépik a kisebbségi transzneműt. Tehát mi meg barbár szinten rekedtünk és egyre csak afelé is terel minket a Fidesz.

Bár én magam nem számítok kisebbségnek semmilyen szempontból de sokkal szimpatikusabb Németország társadalma és politikája, mint itt nálunk az elmaradott ókori avagy ázsiai mentalitás. Csak én érzem így?



2021. dec. 30. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz, hogy külön parkolóhelye van a melegeknek, akkor az nem haladás, hanem diszkrimináció. Az meg egyáltalán nem haladás, hogyha az erkölcstelenségbe kergetik az "előnytelen külsejű"férfiakat.
2021. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a jó irany, h megkülönböztetik a melegeket?? Ejha! 🤣 sarga csillaggal jelölik esetleg ezeket a parkolóhelyeket? 😂😂🤣



Nsgy a trollfelhozatal ma delután...

2021. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nyitottak a határok mire vársz ? német zöldek akik megszüntetik az atomenergiát igen ők nagyon okosak
2021. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hülyének tartottam a Német zöldeket. Hát még ezek után. Ez visszafejlődés.
2021. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom hogy jó irányba haladnak. Egyre inkább kezd egy lepratelepre hasonlítani.
2021. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"4-szer annyiak a bérek mint itt, úgy hogy az árak már olcsóbbak"


Te tényleg nagyon beteg vagy. :D

2021. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Bár én magam nem számítok kisebbségnek semmilyen szempontból de sokkal szimpatikusabb Németország társadalma"


Akkor költözz oda!

2021. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Magyarország előre megy nem hátra!
2021. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nyilván csak ha igényeled, akkor kaphatsz majd ingyen örömlány szolgálatot bizonyos időközönként, ha tartósan egyedülálló férfi vagy. Nem is azon van a hangsúly, hogy előnytelen külsejű, hanem hogy a nőknek a mai világban (Tinder, Badoo) sokkal könnyebb nemi életet élniük, mint a férfiaknak, főleg ha a férfi külsőre előnytelen.

A német zöldek csak az igazságosság és egyenlőség nevében akarják kiküszöbölni ezt a csorbát. Ez társadalmi előrehaladás, fejlődés, szolidaritás.

A parkolóhelyeket illetően meg ez csak egy apró gesztus, az elfogadás egyik jele, ami biztosan jól esik a melegeknek.

2021. dec. 30. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon rossz irányba halad Németország!
2021. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!