Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért imádjátok...

Fideszesek, miért imádjátok ennyire megszállottan, fanatikusan a fideszt?

Figyelt kérdés
Miért követitek vakon orbánt és hisztek el neki mindent, szemellenzős birka módjára? Miért nincs kritikus gondolkodásotok a pártotokkal szemben?
2021. dec. 30. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak egy kis csoport imádja csak, a nagy többség érdekből vagy a másik iránti ellenszenvből szavaz rájuk. Én érdekből teszem, a többkulcsos adó nekem nem jönne be
2021. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem imádjuk,hanem egyet értünk a kitűzött céljaikkal,eredményeikkel,de csak azért mert kritikusan gondolkozunk.
2021. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert hülyék
2021. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Magyarországnak előre kell mennie!👍



Nem hátra🌈

2021. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Én speciel nem imádom a Fideszt, Orbánt sem kedvelem, rengeteg hibájuk van, de jól emlékszem mi volt itt 2010 előtt. Vagy ott van Budapest ahol nyert az összefogás és mi történt? Senkit nem számoltattak el, ugyanaz a korrupció megy amit orbánék csinálnak, a bicikliutak kivételével egy választási ígéretet sem tartottak be, csődközelben a város, és ugyanez lesz majd országosan is amit most kicsiben csinálnak. Ezekre minek szavazzak? MZP nekem szimpatikus, csak nem hiszem el hogy függetlenül tudna politizálni ezektől a ragadozóktól akik körbeveszik. Nézd meg miket mondott korábban, kb egy nyitott liberális piacgazdaságról beszélt, aztán 2 napja jött ki a közös ellenzéki gazdasági program ugyanazokkal a pontokkal ami 2010 előtt volt. Számomra ebből egyértelmű ki a főnök.

Akkor inkább maradjon Orbán, még nem lesz egy normális tisztakezű hihető ellenzék. Én is szívesen leváltanám Orbánt, de ezekre hiba lenne.

2021. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Fidesz-szavazó vagyok, de nem imádom megszállottan a Fideszt.
2021. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
A Vezérem, Viktorom annyira meggyőző, hogy saját kis oltárt készítettem a képéhez, és minden este 19.00h-kor Morzsi kutyával az összes jóindulatú tagot felsoroljuk: míg én elmondok egy imát érettük, addig Morzsi kutya vonítással jelzi a nemtetszését.
2021. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem imádjuk a Fideszt.

Én két rossz közül a kisebbik rossznak tartom.


Az ellenzéki összefogással morális,elvi problémáim vannak.

De, ha létrejönne egy jobboldali párt, ami ideológiailag ugyanaz, mint a Fidesz (vagy tőle jobbra) csak más politikusokkal, akkor simán odaszavaznék és nem a Fideszre.

2021. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Szintén fidesz szavazó vagyok de sem hülyének sem megszállottnak nem tartom magam. Egyszerűen az ő politikájuk jobban támogat a celjaim elérésében.
2021. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Szemfényvesztés az egész. Leírni hosszú lenne, aki benne van tudja ezt.
2021. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!