Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szavazás hitelességének...

A szavazás hitelességének biztosítására fel lehet kérni az uniót, hogy megfelelő erőforrásokat és külsős ellenőröket kölcsönözzenek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha a magyar választásokra gondolsz, ott mindig vannak nemzetközi megfigyelők (főleg EU-ból). Akik soha nem kajabáltak választási csalást. (A közmédia nem tetszik nekik, de az magánügy, és senkinek nem kötelező közmédiát néznie, ha nem akar.)
2021. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, ezt nem tudtam.
2021. dec. 31. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

#1 Rosszul tudod. EBESZ kritikákat fogalmazott meg a választásokkal kapcsolatban.

[link]

2021. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
3: mint mondtam, a közmédiát nem csípik (gyengébbek kedvéért kritika), de csalást nem kiabáltak. De kösz, hogy alátámasztottad dokumentummal, amit mondtam.
2021. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzsoki ***** válasza:
54%
Fel,de minek?Minden,kis körzetben,több párti jelenlévők vannak.Urnazárás után,szavazatszámlálás.Erről jegyzőkönyv készül,ami nem titkos.Vagyis,minden körzetben,pontosan lehet tudni,hogy ki hány szavazatot kapott.Tehát,minden szervezet,nem csak a sajátját,minden eredményt ismer.Ezeket,nem tilos összesíteni a kerületben,azután a fővárosban,azután országosan.Megyékben szintén.Vagyis,lehetne tiltakozni.hogy nekünk,nem az jött ki,mint a hivatalos.Még,nem volt erre példa.Szóval,lehet megfigyelőket hívni,de minek?
2021. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Amelyik párt nem tud 10300 szavazatszámlálót kiállítani is zàrnàm a vàlsztàsból.


Ha annyian se hallgatnak rà, mi a f@szt akar 10 millióval?


Van vagy 4-5 nemzetközi szervezet, 1990 óta


Követik az egész folyamatot.


Szép díjazàst kapnak, nyilvàn meg kell fogalmazni kritikàt is, de még igazuk is lehet.


Viszont lényegi, csalásra utaló kijelentést sohasem tettek.


Találkoztam velük szavazókörben, reggel 4-ig számolták utánunk az X-eket.


A kényes pont az addig papíron felmenő adatok szkennelés.

Azt a szoftvert és munkafolyamatot ellenőrzik csapatostól, illetve az azt követő összesítő, lista és kompenzàciós lista szàmoló programokat kód szintén.

Azok màr itt vannak, csinàljàk.

2021. dec. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Kulso segitseg? :) Majd Lukasenkaek segitenek :)))
2021. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Jó lenne, de szerintem már ők is kezdenek lemondani erről az országról...
2021. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!