Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonyék amerikaiaknak is...

Karácsonyék amerikaiaknak is el akarták adni a Városházát. Ezek tényleg mindent megtennének, hogy a hatalomban maradjanak?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szégyellik magukat? Mi indokolja az épület elidegenítését?


2021. dec. 31. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én kb. egy hónappal ezelőtt megnéztem Facebookon a Városi Önkormányzat ülését, és ott elmondta Karácsony, hogy a Városháza épületének az adás-vételi értéke pont ugyanannyi, mint amennyi az iparűzési adó megvonásával kiesett a kasszából. Én megértem, hogy ellenszélben dolgozik, de azért annyi esze lehetne, hogy pont ne a Városházát adja el. Remélem, hogy nem lépik meg.
2021. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes az kurvára nem érdekelt senkit, mikor Orbánék meg arab terroristák pénzemberének kótyavetyélték el a seregélyesi Zichy–Hadik-kastélyt. Meg Budapesten vett ingatlanokat.
2021. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:
75%

"Mi indokolja az épület elidegenítését?"


Leginkább az, hogy amikor épült, laktanyának készült és nem városházának. Egy baromi nagy épület, ami annak a funkciónak amire használják legfeljebb erős megkötésekkel alkalmas.

Bár helyesebb a feltételes mód használata, mert a fideszes kormányhivatal engedélye nélkül nem eladható.


Ez a cikk jól összeszedi a történetétt.

[link]

2021. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Figyelemre méltó, hogy először a balosok azt is tagadták, hogy szó esett volna a városháza eladásáról. Szerintük mindent csak a Fidesz hamisított. Most már új magyarázatot kellett kitalálni.
2021. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
68%

#4


Nem kell semmit kitalálni.

Attól, hogy a mindenre alkalmatlan madárfejű Budai Gyula valamit böffent, nem változik semmi.

2021. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!