Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 19 éves vagyok, most fogok...

19 éves vagyok, most fogok először voksolni. A családom kő Fideszes, én az ellenzék felé húzok, de még bizonytalan vagyok. Tudtok mondani megdönthetetlen, biztos bizonyítékot a korrupcióról? Mert akkor végleg elpártolok a Fidesztől.

Figyelt kérdés
Konkrét bizonyítékra gondolok, az nekem nem elég, ha valaki annyit ír, hogy "Mészáros". Én azt látom, hogy ennyire nem tragikus azért a helyzet. Pl a magánynugdíjpénztár vagyonát, nem ellopták, hanem beolvasztották a költségvetésbe, más állami kiadásra használták fel. Attól tartok, hogy az ellenzéki kormányzás rosszabb lenne, mint a mostani helyzet.

2021. dec. 31. 12:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sokkal jobb lehet a helyzet a mostaninál.
2021. dec. 31. 12:36
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
gyenge kamu :D
2021. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Roskadozik az internet az ilyen cikkekről, tényfeltáró riportokról, filmekről amiknek te is utána tudsz nézni. Ha érdekel, megtalálod. Ha nem, hát én biztos nem foglak győzködni.
2021. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Biztos bizonyítéket? A bíróság sorolta fel, hogy Völner Pál hány alkalommal, hol és hány millió kenőpénzt vett át éveken keresztül, milyen bizonyítékot szeretnél még?
2021. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Ja egyébként tényleg elég gyenge kamu kérdés...
2021. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
2021. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Csak azt nézd meg, hogy mennyi stadion épült meg és utána azt, hány kórház és iskola újult meg.

Ha ez még nem elég, gondolj bele, hogy a stadionok mennyire vannak kihasználva (segítek: semennyire) és hogy az ezekbe beleölt milliárdok mennyi minden -hasznosabb- dologra lett volna elég.


Egyébként estig beszélheznénk még a Fidesz és a jelenlegi kormány bűneiről, illetve rossz húzásairól, te elhiszed, hogy az ellenzék fogja elhozni a megváltást? Hogy ők fel fogják újítani az iskolák és a kórházak többségét? Hogy emeleik a béreket és a népjólétet?

2021. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha bírósági határozatot szeretnél kérni, akkor annak a hiányát a Fidesz által kinevezett Polt Péternek köszönheted. Egyébként meg elég nagy bizonyítóereje van annak, amikor például egy Fideszes figura egy állami kézben levő épületet a piaci ár ötvenedéért megveszi Budapesten. Amíg ez a rendszer van, addig minden ilyen ügy le lesz zárva "bizonyíték hiányában", de mivel ez a kérdés természetesen úgyis csak kamu, és te valójában elkötelezett fideszes vagy, ezért neked pont jó is az, ha lehúzzák neked a redőnyt minden ilyen ügyben.
2021. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Völner azért nem érdekel, mert csak pármillióról van szó. Piti összeg. Engem ezermilliárdos korrupció érdekelne. Nem kamu kérdés. Van 1 millió ember az országban, aki nem hiszi el a Fidesz korrupcióját.
2021. dec. 31. 13:10
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Ezer milliárdos korrupcióról meg nem fogsz találni semmilyen bizonyítékot, úgyhogy most már nyugodt szívvel leszavazhatsz a fideszre
2021. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!