Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én álmodok egy ilyen...

Csak én álmodok egy ilyen Magyarországra (2022től)?

Figyelt kérdés

Egy olyan országot szeretnék, ahol demokrácia van, és ordibálva, a magyar a magyarral tüntet, és nem egymást bántják hanem ami ellen tüntetnek! Kimutatják az érzelmeiket, és kiállnak magukért, és egymásért!


Ahol Varga Judit és Szájer József boldogan megy végig a prideon, és nem szégyenlik, hogy esetleg LMBTQ tagok!


Ahol senki sem szégyenli, hogy meleg, hanem felvállalja, és él boldogan házasságban a párjával, és nem bántják a homofóbok őket , de a melegek sem erőszakoskodnak!


Ahol a Piros volt a paradicsom és nem sárga... mulatós zene igaz, és a fizetések, egészségügy, közbiztonság, oktatás ügy, meg minden fejlődik rengeteget!


Ahol a Parlamentbe nem bohóckodás és ordibálás valamint gyülőlet van, hanem nevetés, és a magyarokért való cselekedet.


A gyülölködő embereket elüldözik a boldog magyarok a közéletből (Mi Gatyánk, Fidesz pártoknak nem lesz érvénye)


Ahol a cigányok tanulnak, és magyaroknak azonosítanák maguknak, és dolgoznak, és cigány magyar együtt él boldogan!


Ahol senki sem magányos, és depressziós, és ha mégis, az extrovertáltak adnak nekik egy hatalmas ölelést, és segítenek nekik beilleszkedni egy baráti társaságba akár!


Ha jön egy külföldi, megmutatjuk, mi mennyire jól tudunk viszonyulni a külfödiekhez, hogy mintát vehessenek rólunk!


Röviden: AHOL MINDENKI SZERETI EGYMÁST, ÉS BEFEJEZIK A GYÜLŐLETET, GYÜLŐLETKAMPÁNNYAL, ÉS MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR, A MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRÉRT VAN!

(kb olyan nép lennénk mint az olaszok)



2021. dec. 31. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Sok liberális/kommunista álmodik erről. Csak a valóságban ez no go zónákkal, államcsőddel, hatalmas szegénységgel, magyarok elnyomásával járna.
2021. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszok baromi öngyűlölők, az ország egyik része lefasisztázza a másik részt, és baromi alacsony a születésszám. Dolgoztam olaszokkal, úgy mondom ezt neked.
2021. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem simán megvalósítható lenne. Nyílván nem egy év alatt, hanem lehet évtizedek alatt, de jó lenne. Egy sikeres ország titka szerintem a boldogság és a motiváltság.
2021. dec. 31. 19:52
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 én tanultam olaszt iskolába, nekem azt mondta az olasz származású tanárom, hogy egymást ölelgetik, kávézgatnak, imádják egymást, közvetlen nép.

Nem tudtam,hiszek neked.

2021. dec. 31. 19:53
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Álomvilágban élsz kérdező.
2021. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Mint a hozzászólásokból is láthatod a fideszesek pont ezt nem szeretnék
2021. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Van jobbikos összefogásos kollegám na az aztán nyomja mindenkit utál.
2021. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, Olaszországban élek már pár éve, a párom és több jó barátnőm olasz és azt kell mondjam, nagyon túlromantizálod őket. Alapvetően igen, egy barátságos és szenvedélyes nép, de például észak és dél között a mai napig nem éppen a legjobb a viszony és könnyen magadra tudod őket haragítani, főleg külföldiként.
2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom haver, de ez egyszerűen lehetetlen az emberi természet miatt.
2021. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
98%
nem lesz ilyen.
2021. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!