Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Betiltanád a szilveszteri...

Betiltanád a szilveszteri tűzijátékot Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szegény kutyák félelmükben nem tudnak hova bújni.

2022. jan. 1. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
99 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
32%
Inkább a kutyákat tiltanám be.
2022. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
68%
A kutyatartó gondoskodjon a saját kutyájáról, ne másokat baszogasson
2022. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
35%
Ha a kutya egy tűzijátéktól be van sz@rva, akkor inkább nem kellenek kutyák. Belehalni egyik házőrző sem fog.
2022. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
35%
Egy évben 1x van szilveszter. Kutyatámadás meg minden hónapban, mert a legtöbb gazdi egy figyelmetlen idióta. Szilveszterkor sipákolnak a tüzijáték miatt, másnap meg a rohadt kutyájuk nekimegy egy idősnek vagy kisgyereknek. Ez havonta probléma. A kutyákat kell betiltani.
2022. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezzük meg ezt is egy Nemzeti Kanzultációban:).
2022. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Egy évben egyszer ki lehet bírni, bármilyen háziállat is legyen otthon.
2022. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
39%

Én is a kutyákat tiltanám be.


Nem való a felelőtlen magyar ember kezébe kutya.

2022. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
36%
Kinek képzelitek magatokat ti suttyó falva gyerekei? Inkább forduljon fel a gyomrotok és gondolkodjatok már el. Hagyjátok élni a kutyákat és nem a robbant vackot érvényesülni. Ha módomban állna én az összes petárdát rakétát tűzre dobom. Az összes gyárat forgalmazo céget szét szedem.
2022. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
39%
Azt kell betiltani amibe egy év alatt több ember hal bele. Azok pedig a kutyatámadások. Van még kérdés?
2022. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
46%

Én nem a kutyák miatt tiltanám be, hanem mert engem rendkívül mód zavar. Nem is tudom megérteni miért csinálják az emberek, én csak a zajt érzem belőle, meg ugye a szemetet is hordja.

Milyen szerepe van ennek? Hogy kitombolják magukat az emberek?


És még azzal nincsen bajom, hogy 1 évben egyszer pl fél órát durrogtatnak éjfélkor, de előtte-utána 10 nappal is csinálják hébe-hóba, a kutyát meg folyton őrizni kell (falun élek), mert egy pár dörrenéstől a világból ki akar szaladni.

2022. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!