Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltók, hogy Osváth...

Mit szóltók, hogy Osváth Zshow Zsolti jövőre elmegy az országból, ha marad a Fidesz és nem tud gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Azt is hozzátette, hogy kénytelen lesz így a melegeket elnyomó Orbán rezsim által számára megítélt uniós pénzből megnyitott étterme ügyvezetését másra bízni.


[link]



2022. jan. 1. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Igaza van, a többi melegnek is követnie kéne a példáját
Igaza van, ettől a kormánytól már biztos nem kap több uniós pénzt
Igaza van, ha marad a Fidesz, feketeruhás, maszkos brigádok fogják lerugdosni a veséjét
Nincs igaza, de akinek nem tetszik itthon, húzzon el, ahová akar
50 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Hajra VV Zsolti ... majd irj! :)))
2022. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy viszlát Zsolti :)
2022. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%

Menjen csak.

Egy lmbt aktivistával kevesebb.

2022. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
Jól indul az év!
2022. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
Az ország sokat nyerne vele...
2022. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%
Ebből azért látszik, hogy a melegek számára fontosabb a saját elfogadásuk, önös céljaik, mint az ország, a gazdaság, a szegénység, stb. Ha Orbánék alig tudják tartani a gazdaságot, az államadósságot, mi lenne itt a balos futóbolondokkal, Gyurcsány- és MZP-féle pszichopatákkal...
2022. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%
Bárcsak menne. De csak a szája nagy.
2022. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Már elnézést, de a #6 kijelentését magam is cáfolhatom. Én nagyjából 4 évtizedig (1968 és 2006) dolgoztam szakácsként és volt egy kisebb üzletünk is a párommal, egészen 2015-ig, amikor átadtuk az üzletet az egyik testvéremnek, aki tovább viszi. Egyébként 1950-es születésű vagyok. A gazdaságot érintő résszel viszont egyetértek.
2022. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%

Van szerencsém nem ismerni a f@szit.

De úniós polgàrként oda mehet, ahol jól érzi magàt.

Ha én vetettem volna fel ilyet fiatal koromban, az helyből 2-3 év sittet jelentett volna.


1990 óta nem tilos, max nem volt olyan sima ügy, de 2004 óta nem jelent nagyobb változást mint, hogy Rómeohoz költözöl Pápára, vagy a pápához Rómába.

Mi ebben a közügy?

2022. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Könnyü elmenni, távolról dumálni, osztani az észt ! Ha igazán tökös gyerek akarna maradni, maradna akármi is történik..
2022. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!