Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltók, hogy Osváth...

Mit szóltók, hogy Osváth Zshow Zsolti jövőre elmegy az országból, ha marad a Fidesz és nem tud gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Azt is hozzátette, hogy kénytelen lesz így a melegeket elnyomó Orbán rezsim által számára megítélt uniós pénzből megnyitott étterme ügyvezetését másra bízni.


[link]



2022. jan. 1. 10:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

20: neked ennyire nem sikerült megérteni a lényeget?

Senkit nem akarja marasztalni Zsoltikát. A fanjait leszámítva mindenki boldog, hogy eltakarodik innen.

Aki akar az menjen, aki pedig fenyegetőzik azzal, hogy megy, az takarodjon.

Ilyen egyszerű a képlet.

2022. jan. 3. 16:02
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

Milyen lényeget? Az áll a kérdésben hogy "Mit szóltok?", válaszomból gondolom kiderül hogy azt szólom hogy ha ő ettől lesz boldog sok szerencsét neki.


Nem tudom hogy a te körödben mi a helyzet de én nem úgy látom hogy Zsolt annyira közutálatnak örvendene, mindenki boldog lenne ha lelépne, kivéve azt a másfélszázezer vagy mennyi feliratkozóját, gondolom azok a fanjai. Láttam talán 10 videóját, stílusa nem nekem való úgy ahogy a témái nagy része sem de nekem nem egy rohadt káros trash celebnek tűnik aki nélkül jobb lenne az ország, valszeg rosszabb sem de jobb biztos nem.


Továbbá itt hol a fenyegetés, kit fenyeget? A kormányt, engem, téged? Kiállt, elmondta hogy mire lehet számítani, van kinek elmondania mert van egy csomó követője meg nézője, gondolom őket azért érdekelni fogja hogy valaki akit néznek már nincs az országban, és ennyi.

2022. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Zsolti fenyeget, miszerint ha marad a Fidesz, akkor elmegy máshova gyereket vállalni. Nem mondjuk, miből gondolja, hogy Márki-zay majd megváltoztatja a törvényt, dehát csavaros egy meleg agya. Mint ahogy sem tudom honnan veszi, hogy bárki visszatartja majd és egy könnycseppet ejt érte.

Így világos?

2022. jan. 3. 17:09
 24/34 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem világos. Megint megkérdezem, kit fenyeget? Fenyegetés az egy ilyen dolog, szánod valakinek vagy valakiknek valamiért. Ezt mondta: "Ha mégsem jön össze, akkor az itthoni vállalkozásaink vezetésére megkeressük a legalkalmasabb embereket, és egy adott ponton külföldre költözünk, hogy ott alapítsunk családot."


Nem érzem a fenyegető aurát ebben, pusztán elmondja hogy mire van a legnagyobb esély szerinte és mit fog csinálni.


Értem hogy bajod van a melegekkel valamiért, ha neked így jobb egészségedre, a Mandiner meg sok esetben a GYK egy jó oldal ennek kiélésére de fenyegető b*zikat behaluzni csak azért mert számolnak azzal hogy külföldre költöznek elég erős dolog.

2022. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező szerintem az újabb homofób aki ismét jön habogni ide. Nemváltás külföldön sincs gyerekek számára, de ha van, itt Magyarországon akkor sem kell engedélyezni. Melegek elfogadása és jogainak támogatása a gyerekek nemi identitásának tiszteletben tartása nem zárja ki egymást.


Amúgy jövőre ha kormányt váltunk, akkor szerencsére nem kell aggódni, hogy a Fidesz éppen melyik társadalomcsoporton próbál átgázolni pár szavazatért.

2022. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen biztos benne, hogy kormányt váltunk? Szerinted az LMBTQ-n kívül érdekel bárkit úgy igazán a melegek vergődése? A meleg mikulás meg szűz mária gyalázás szerinted meghatja a magyar embert?
2022. jan. 5. 07:02
 27/34 anonim ***** válasza:
95%
Te kajak agymosott vagy. Egy átlag meleg pont lesz*rja a meleg Mikulást, csak élni akar a szerelmével.
2022. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én is pont lesz*rom az átlag meleget, a meleg mikulást viszont nem. A gond az, hogy a ugyanazok követelik a melegházasságot és a kiskorúak hormonkezelését, akik a meleg mikulást gyártották.
2022. jan. 5. 13:07
 29/34 anonim ***** válasza:
93%
Kik?
2022. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
0%

Miért ne tudna gyereket vállalni?

EU parlament elfogadta,hogy férfiak is szülhetnek.Hajrá Zsolti!😂

2022. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!