Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adnál a 4 éves gyerekednek...

Adnál a 4 éves gyerekednek pubertásblokkolót, ha azzal jönne haza, hogy ő transznemű?

Figyelt kérdés

Tehát pl. a 4 éves kisfiad, amikor még éppen csak megtanult beszélni azt mondja, anya, én kislány vagyok, nem érzem magaménak a kukim. Akkor támogatnád-e azt, hogy elkezdjék hormonblokkolókkal a kezelését?


A 2020-as skót törvény alapján jutott ez eszembe, ami még a szülő jogát is megvonja ettől a döntéstől (mármint attól, hogy ellenezze), de most a példa kedvéért maradjunk abban, hogy nevelési szabadság van:

[link]



2022. jan. 1. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiszen a gyerek képes ilyenről 4 évesen már dönteni
Igen, hiszen csak a szülője vagyok, mi jogom hozzá, hogy megakadályozzam bármiben
Nem, hiszen erről egy 4 éves gyerek nem képes dönteni
Nem, hiszen, azért vagyok a szülője, hogy bizonyos dolgoktól óvjam és eldöntsem helyette
Nem, hiszen egy gyerek azt sem tudja még mi az, hogy fiú és lány, nemhogy transznemű
88 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
5%

Ha a kutyát akarja feleségül venni, akkor természetesen azt is támogatnám.

(persze, ha a kis testvérét, akkor azonnal feljelenteném pedofíliáért).

2022. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 B.112-es ügynök ***** válasza:
18%
Még fluxus-kondenzátort is.
2022. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
36%
Annak adnék pubertásblokkolót, akitől a 4 éves gyerekem a transznemű szót hallotta...
2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
83%
Mire is számítottam, itt a politika rovatban 2022-ben is folytatódik az ámokfutás...
2022. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
24%
Jó szájba vágnám
2022. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
4 - a politikai rovatban, vagy az LMBTQ mozgalomban?
2022. jan. 1. 13:03
 7/68 hypno ***** válasza:
86%

Az nem törtvény, hanem egy minisztérium által kiadott tájékoztató, hogy az iskolákban hogyan kezeljék a nemi identitásokat.


És nem a nemek tényleges megváltoztatásáról szól, hanem arról, hogy mit tegyenek egy olyan kisgyerekkel, aki nem olyan neműnek érzi magát mint amilyennek kinéz.

2022. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
33%

Adnék én két hatalmasat - de nem pubertásblokkolót, hanem valami másnak a blokkolóját és nem a gyerekemnek hanem az óvodában annak akitől ezt a baromságot hazahozza!

Egyszer volt, hogy az óvónő azzal a szöveggel jött a gyerekemnek, hogy nem üthet vissza amikor a másik gyerek megüti. Abban a pillanatban egy másik ott levő szülővel közösen rászóltunk, hogy de, márpedig a gyerek védje meg magát, és nem fogunk rászólni azért mert nem hagyja a másiknak, hogy az megüsse. Ő se tegye, a másik gyereket szorítsa rá arra, hogy ne verekedjen! Az enyém se mehet oda fejbe verni a másikat vagy hozzávágni valamit ha rossz a kedve, ez alap, de ha nekiáll egy másik gyerek püfölni, akkor joga van visszaütni, hogy ezzel leállítsa. Ja, és amúgy a lányomról volt szó, nem egy fiúról.

Az óvodában még csak egy szabályt kell tudniuk a gyerekeknek, ha már egyáltalán téma lehet a "kuki", hogy "a fióknak fütyijük van, a lányoknak meg punciuk". Pont. semmi mást.

https://www.youtube.com/watch?v=mXqo_-ldATw

2022. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
19%

Aki ezt ellenzi, azt azonnal feljelenteném nácizmus miatt és követelném, hogy rögtön elvegyék tőle a gyereket.


Aki nem képes a tokeranciára és az elfogadásra nevelni a gyermekét attól mind el kellene venni. A szülőket életfogytiglanra börtönbe a neonáci szkínhed kollégáikkal egy cellába, a gyerekeket pedig liberális ideológiai átnevelő táborba amíg még nem késő. Ott találkozhatnak Peti és Sanyi queer hercegfiúkák megható szerelmi kalandjával, olvashatnak a fiatal fiúcskákat "másként szerető" Mikulás bácsiról, de ha akarnak kifestőzhetnek szivárványos genderfluid mesekönyveket is. Ezek közben remélhetőleg sikerül kikúrálni belőlük a nácizmust és talán még arra is rádöbbennek, hogy nem is fiúk vagy lányok, hanen ciszpánszexuális-genderfluidoborgok

2022. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen korú gyerek gyakran tesz kijelentéseket amikre később nem is emlékszik, talál ki dolgokat, játszik szerepjátékot. Az udvarra sem rakjuk ki amikor éppen "kutyus" és egész nap ugat meg négykézláb rohangál.
2022. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!