Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homonnay halálában lehet...

Homonnay halálában lehet ilyen "konteo" is?

Figyelt kérdés

Gondolkozz : Év vége van. Leült az ellenzék ; MZP szórja az ostoba böszmeségeket mellette ócsárolja azokat akik nem értenek vele egyet. Az összefogás még csak a kampányszínekben vitatkozik, eközben a népszerűség a kormányváltó hangulattal a béka segge alatt van fél méterrel. Nincs mit tenni...



...és itt jön az ötlet. Jön a hír a köztársasági elnök kinevezéséről. Vajon miért ő és nem a másik hölgy? Elő kell szedni valami újat a pakliból. Most erre harapnak. Leszbikus a Fideszes miniszter asszony. Be kell az ördög ügyvédjénél jelenteni egy újabb leleplező szexvideot, ami beindítaná a kampányt. A szexre mindig harapnak a népek. De hogyan vigyük tovább a szálakat? Megjelent egy kamu photoshop kép Varga Juditról. Mindenki látja, hogy szerkesztett. Kell valami nagy löket a kampánynak, amire lehet építeni.



Van egy újságírónk, akivel már nem tudunk mit kezdeni. Régen voltak jobb cikkei, de már csak többen vagyunk vele. Elég magyarellenes, keményen beszolt Orbánnak is meg úgy cakkumpakk mindenkinek jobb oldalon. Gondolhatják, hogy ő az ördög blogista, hiszen elég gyűlölködően fogalmaz, noha manapság csak transz,meleg bárokba jár és drogozik. Miért is ne csináljunk mártírt belőle? Hoppá🤑


Az emberek elhiszik, hogy van annyira jelentős a személye, hogy kicsinálják, hiszen keményen gyűlölködött. Ráadásul most rakott ki egy Fideszes nő puskás képeket. Ez a mi időnk és.....



2022. jan. 3. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdekes. Erre nem is gondoltam
Minden konteo irreális. A világ a random események mentén megy
Talán lehet benne valami...
Csak túladagolta magát
Konteo, csak éppen az ellenkezője
48 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Konteó. Teljesen hihető a sima szívmegállás, mást is ismertem, aki pont ennyi idősen ebben halt meg.
2022. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ezután a monológod után este megy a techno patry...jön a kopp-koppp, itt a TEK-TEK-TEK-TEK!!!!!
2022. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én már csak a Soros-Brüsszel-Gyurcsány-gyíkemberek konteókat várom......
2022. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 az nem fog menni. Rám a Moszat vigyáz!!
2022. jan. 3. 21:40
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
#4 Az még mindig az alga, mint az előbbi kérdésedben :DDD Amire gondolsz az a Moszad.
2022. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Aszongya moszat. Öcsém, biztos itt lógsz a biosz házi helyett😅😅
2022. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Ahhoz képest van netes újság, hogy homonnay-t állítólag kinek állt érdekében a túlvilágra deportálni.

[link]

2022. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
21:51: ja, a vadpajtik... Legközelebb az UFO Magazint linkeld.
2022. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Saját magát áldozta fel az ügy érdekében. Így akarja megszorongatni Orbán. Az ellenzéki összefogás első mártírja. Minden városban szobrot kell neki állítani!

Csak vicceltem, egy hónap múlva már senki nem fog rá emlékezni.

2022. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

#7

Na téged sem az eszedért szeretnek


Ha politikai megfontoltságból gyilkoltatsz azt nem egy drogos senkiházi miatt fogod kezdeni akinek a legnagyobb bűne hogy egy melegbárba photoshoppolta varga juditot.


Bszki én anno orális kielégítésről szóló videóra szerkesztettem Lölőt meg Viktort (valahol még biztos kering a neten a dolog) és képzeld az égvilágon semmi bajom sincs

2022. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!