Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most miért is kell támadni...

Most miért is kell támadni Márkit?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy az a mondata, hogy a covid alatt megtizedölőtt nyugdíjastábor szinte fideszes volt nem volt elég állkeresztény, de ezt most ebben mi is volt a sértő?

Ez egy tény, ezáltal kevesebben szavaznak a fideszre 2022-ben. Inkább az a szomorú, hogy nálunk haltak meg a legtöbben a járványban, mert a fidesznek ennyire fontos a magyar egészésügy.

Nem azt mondta, hogy hála Istennek, meghaltak, megérdemelték, sőt tudtommal MZP elfogadhatatlannak tartotta az egészet, hogy ennyien haltak meg.



2022. jan. 4. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát rajtad kívül már mindenki érzi, hogy ez gáz volt, még Jakab is(!!!) sebaj.
2022. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Miértis?


A mindenért IS! :))

2022. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De Jakab egy bohóc
2022. jan. 4. 13:40
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Talán mert ugyanolyan hazugság, mint amit te írsz. A többlethalálozás nem olyan durva, mint a covid statisztika.

Másrészt meg MZP azt a hazugságot próbálja ezzel erősíteni, hogy a Fideszre csak a nyugdíjasok szavaznak. közben tudjuk, hogy ez nem igaz.

Valamint MZP az is elfelejtette megemlíteni, hogy éppen az ő szövetségesei mondták 1 éve, hogy csak a vakcina jó, ami nem elérhető.

2022. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát a márkikat 1793-ban a franciák lefejezték.
2022. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A nyugdíjasok éppen fele DK-s. Ergó nettó hazugság, amellett hogy kegyeletsértés is az elhunytakkal és szeretteikkel szemben
2022. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, válaszolj nekem egy kérdésre, kérlek:

Márki-Zay Péter az ellenzék lehetséges választási előnyei közé sorolta a fideszes nyugdíjasok halálát?

2022. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"A FIDESZ HALÁLOS JÁRVÁNYKEZELÉSE


Most van az a kampány, ahol mindenből hazugság lesz. Kiforgatják a szavaimat, soha ki nem mondott mondatokat adnak a számba. Amiről beszéltem azt, most is tartom: a kudarcos járványkezeléssel a Fidesz éppen azoknak az idős embereknek az életét tette leginkább kockára, akik talán a legjobban bíztak bennük. Ez lemoshatatlan szégyen!"


ENNYI

2022. jan. 4. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

#8!


Értem, tehát már annyit hazudozott, hogy nem képes védeni, ezért felveszi az áldozati szerepet. Ő mindig igazat mond, csak a kampány...

Ugye a Guardianban sem hülyeségeket mondott és a 444 is meghamisította?

Ja, nem! Ők függetlenobjektív módjára kussoltak a nyilvánvaló hülyeségek hallatán.

2022. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

#8

Kérdező, feltettem neked egyetlen egy kérdést. Szövegértési bajokba ütköztél? Esetleg túl kínos válaszolni?

2022. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!