Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hallunk azóta sem a...

Miért nem hallunk azóta sem a rabszolgatörvényről és hatásairól? Még sem lettek rabszolgák a magyarok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert nem hagytuk!
2022. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Mit nem hagytatok? :DDDDD

2022. jan. 4. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Mert előre megyünk nem hátra


btw rájött a plebs, hogy túlórával többet keres xd

2022. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Amióta komolyabban el kell számolni a túlórával, azóta óvatosabb lett minden munkaadó és így nem is lett a "rabszolga" senki.
2022. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


Ismerek egy céget ahol mindjárt az elején közlik a dolgozóval, hogy itt jól megy a cégnek és dübörög a gazdaság, viszont annyit kell dolgozni amennyit egy ausztriai ingázó munkával+munkába járással tölt egy nap. Viszont a fizetés is összesen kb annyi mint Ausztriában.

2022. jan. 4. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Szép kis balos propaganda volt,kb mint nyáron amikor a hvg azt kamuzta hogy alig vannak a balatonnál.. 😅. Na meg az mszp-s repülős molinó, "szabad strandot mindenkinek" jeligével.. 🤦‍♂️ Komolyan, ezeket csak a legbutább szemellenzős emberek veszik be.
2022. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Nyáron a siófoki tömegben az aranyparti szabadstrandon elhúzott egy repülő az MSZP hirdetésével, hogy szabadstrandot mindenkinek! :DDD


Az megy a Balatonon szabadstrandra aki akar!

2022. jan. 4. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen én személyesen is láttam Tihanyba voltam az idén, kapásból 3 szabadstrandra is eltudtam menni 20-30 perces kocsiúton belül.
2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak a tudatlanságodat reprezentálja. Rabszolgatörvénnyel nem a túlóra a baj, hanem a munkaidőkeret. Nemrég a kormány lehetőséget biztosított a cégeknek, hogy egyoldalúan 2 évre megnövelje, amivel a többség azonnal élt is.
2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha egy dolgozó felszólalna ellene, a munkaadója azonnal a futkosóra küldené.
2022. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!