Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is valós lehet ez...

Szerintetek is valós lehet ez a gondolatom, az ördög ügyvédjéről?

Figyelt kérdés

Már valahova válaszként megírtam.

Vártuk, hogy életjelet adjon magáról.

Nem jelentkezik, semmilyen életjelet nem ad magáról. Valószínűleg Ha az egész igaz lenne, akkor valószínüleg az ügyészség nem rendelne el nyomozást. Józan paraszti ésszel, ha valakiről lennének ilyen felvételek, s tudná, hogy megvannak/ meglehetnek valakinek, akkor nem inkább lapulna a fűben, vagy próbálnák lefizetni azt az adott oldalt/ személyt, hogy ne szivárogtasson? Főleg ilyen prominens körökben.

Varga Judit igen nyugodtnak tűnik, posztolgat stb., én kizártnak tartom, hogy valaha is hasonló videót fogunk látni róla.

Pedig vártam, de még arra se válaszol kommentben hogy él e még.



2022. jan. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A gondolatod valós, de attól még nem igaz.
2022. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ért nagyon a nagy, durrantós hírek közléséhez, így van esély rá, amit írsz.
2022. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából senki nem mondta, hogy van szexvideó.
2022. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"akkor nem inkább lapulna a fűben, vagy próbálnák lefizetni azt az adott oldalt/ személyt, hogy ne szivárogtasson?"

Miért tenné ezt? Akkor egyértelművé tenné, hogy igaz.

Ha azt akarja tettettni, hogy ilyen nincs, akkor is ha tudja, hoyg van, az az, hogy ugyanazt csinálja, mint eddig, mert akkor nem lesz gyanús a viselkedése.


Varga Judit pedig ugyanazt csinálja. Persze nyilván, ha nincs róla ilyen felvétel, akkor is ugyanazt csinálná, vagyis a viselkedéséből nem következik semmi.

2022. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!