Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért telepíti be a...

A Fidesz miért telepíti be a migránsokat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Miért ? Pénzért !
2022. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Melyiket miért. Egyik felét pénzért. Engem az zavar, hogy nem szoktak számolni az erdélyből idemigráltakkal. A fidesz uralma alatt sztem alsó hangon is van vagy fél millió erdélyi magyar az országban. Ergo csak azért vagyunk még kb. 10 millióan, mert a trianoni sajátosságból adódóan bármelyik szomszédos országból jöhetnek át "magyarok".


Én mondjuk nem tartom a mondást, hogy mindenki magyar aki magát annak gondolja. Ennyi erővel akkor elég lenne meggyőzni Bident, hogy az USA is szálljon be a választásokba MZP melett.

2022. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#12: Szerintem mindenki magyar, aki annak vallja magát és aki magyarul beszél, magyarul gondolkodik. Kár ebbe belemenni.

Itt most nem a magyarokról szólt a kérdés, hanem az EU-n kívüli bevándorlók tízezreiről.

2022. jan. 6. 10:54
 14/25 hypno ***** válasza:

#13


Mint pl az ukránok?

2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert a háttérhatlom bábja, mint minden párt politkusai. Amit mondanak azt csinálja. És mivel ezek a bevándorlók, úgy mint a cigányok megkapnak mindent, hogy ész nélkül szaporodjanak. És mindegy nekik, hogy hol laknak elvannak a mélyszegénységben ugyanúgy ellenek 8-10 kis bűnözőt a putriba. Aztán majd talán elmennek éhbérért dolgozni, nekik mindegy. Még a fehér ember fellázad ilyen körülmények között ezért kezd kihalni a fehér ember. Ellehetetlenítik, hogy normális körülmyének között neveljenek 2-3 gyereket, nem támogatják. Azután majd szépen felvátlja őket a robotok, mikor már nem lesz ellenfél. Ez a zsidó világuralom terv. Kiírtanak minden egyéb embert magukon kívül és robotok fogják őket szolgálni. Hitler ezért mert nekik, csak ezt nem írják sehol.
2022. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
15ös, köszönöm ezt a kommentet! Pontosan erről van szó, jó, hogy vannak, akik ezt átlátják!
2022. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Összeesküvés-elméletektől mentes válaszokra lennék elsősorban kíváncsi.
2022. jan. 10. 13:33
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
A magadfajta birkák még akkor is összeesküvéselméletről bégetnének, ha már az orra előtt szűnne meg az élettere magyarnak lenni.
2022. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 hypno ***** válasza:

#17


Valójában rögtön az első hozzászólásban megkaptad a nem konteós választ.

A válaszadó igazának nemigen tudsz utána járni, mert a külföldi befektetőkkel kötött "stratégiai partneri megállapodások" 10+ évre titkosítva vannak, mint minden más, amiből a vaknak is kiviláglana a fidesz trógersága.

2022. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19: Az első hozzászólást értékeltem, fel is pontoztam.

Félreértés ne essék, nem azt várom el, hogy mindenkinek egyezzen a véleménye az enyémmel, de az összeesküvés-elméletekkel nem tudok mit kezdeni és nem is vagyok rájuk kíváncsiak.

#18: Sajnálom, ha te így érzed.

2022. jan. 10. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!