Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék már most öli...

Az ellenzék már most öli egymást?, nem korai ez még?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért, van valami vallási előírás, mikortól szabad?
2022. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Még jól is bírták.

És még mindig csak a víz alatt rugdossák egymást, mint a vízilabdában. Lesz itt még ketrecharc is.

2022. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fura mi, hogy az embereknek lehet eltérő véleménye? Bezzeg mennyivel jobb pincsiként követni a gazdit...
2022. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Persze hogy lehet eltérő vélemény, csak abból nem lesz együttműködés. Még egy szaros választási kampány se, nemhogy kormányzás. Álomvilágban élsz, ha ilyesmiben hiszel.
2022. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak arról van szó, hogy ez a veszekedés máskor is megvan csak , most a kampány miatt sokkal jobban előtérbe került.
2022. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor minden ütés, jó helyre megy 👌
2022. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem totálisan várható volt.

Már tavaly milliószor leírtam, hogy ezeket a pártokat (6) mi a fene tartja össze, mit akarnak végrehajtani, ha sok esetben totálisan más értékrend szerint gondolkodnak? ( tudom, egy dolog tartja össze, az Orbán gyűlölet, meg a hatalomvágy)...

Erre a saját fejük fölé odarittyentettek egy még ő tőlük is nagyon másképp gondolkodó, önfejű, kommunikációból -1 es miniszterelnök jelöltet. Na ez így még nagyobb probléma.

Ebből sok jó nem jöhet ki!

A másik oldal: homogén, stabil szavazótábor, megkérdőjelezhetetlen jelölt, aki nem kicsit tapasztalt és jó politikus, egy értékrend, következetesség, .... akkor miről beszélünk??

2022. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!