Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Jákob barátunk...

Mit szóltok Jákob barátunk szerencsétlenkedéséhez?

Figyelt kérdés

A karácsonyt még a családjával töltötte a CSOK hitelből felvett házban. Aztán kiderült hogy pártpénzből(közpénz), fenntart egy lakást a jobbik párttitkárnőjének,akiről kiderült hogy a pozició betöltése elött bkv jegyellenőr volt. Közben persze az is kiderül hogy olykor"éjszakai megbeszzéléseket" is folytatnak. Jakab úr erre mindenkit perrel fenyegetett hogy megprobálják lejáratni.Pár nappal később Péterünk felesége megváltoztatta a Facen a családi állapotát egyedüllálóra.


Egy ilyen ember lehet bármiben is még hiteles..?



2022. jan. 7. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, összefogáspártiként nekem továbbra is hiteles.
Nem.
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Így van,pert indított.

Én is írhatnék ki kérdést arról hogy pl vargáné leszbi vagy hogy nováknét salvini tömögeti,de attól még nem biztos hogy igaz lenne a felvetés.

2022. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1/ Amit te állítasz azt csak őmlő ballib primitivség és rágalom, ellenben én tényeket írtam le.
2022. jan. 7. 08:30
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Továbbá már nem hordja a gyűrűjét sem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

3)

Igen?És akkor mi van?

2022. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

1. Ez viszont igaz.

És nem, már karácsonykor sem ünnepelt együtt a család, az asszonyka kérése ez volt.

2022. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
4. az van, hogy hülyeség, amit az 1-es írt.
2022. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell ezt túlragozni.


Félreqrt, oknyomozók vagy a faxom tudja ki/kik lebuktatták, és rábaxott. Ennyi a történet.


Neki meg lehetne annyi esze hogy nem a nyálát veri, hanem bekussol, és reméli hogy elül a vihar.

2022. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Már sok emberrel megesett ami most Jákob barátunkkal történik, vagyis amikor a fax felál, az ész megáll. Bár én azt a szörnyellát még bottal sem piszkálnám meg, de hát fene az ízlését, nem vagyunk egyformák, nekem a volt asszonyka jobban "bejön". Nyáron fog ő még sírdogálni a sarokban hogy mekkora egy hülye volt hogy szétbombázta a családot.

Buktam a választást...bukott a jobbik...buktam a családot..az új csaj is büdöset fingik...buktam mindent...nincs más hátra golyó a fejbe...

2022. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
8) oknyomozóknak nevezni a riposzt firkászait,ez nem semmi.
2022. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

#10-nek


"vagy a faxom tudja ki/kik"

2022. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!