Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért az nagyon durva, hogy...

Azért az nagyon durva, hogy ez a rendőrség igazából ma is ugyanaz, és bár a vezetők hibásak voltak, de tele van a rendőrség szadista és brutális alakokkal, akikkkel ezt meg lehetett csinálni. Ez senkit nem aggaszt?


2022. jan. 7. 10:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Másrészt elhangzik egy csomószor, hogy ha nem tudjék ki húztsa meg a ravaszt, meg ki törte el az ujját, meg ki rugdosta meg az ártatlanat, stb. akkor nem lehet mit tenni, mert egész csoport nem vonható felelősségre, csak egyének. Ez tényleg így van? És egyébként is, ha jól tudom nem csak a bűn büntetendő, de állapolgári kötelesség, sőt egy tendőrnek szakmai kötelessége közbelépni jogtalanság esetén, vagy legalábbis jelenteni. Ezzel szemben védték egymást, és nem jogtalanul nézték a jogtalanságokat, ez azért bizonyított. Ha a bűnösöket nem is lehet elítélni, azért szerintem egész csoportokat lehetne kisebb mértékben, de mégiscsak büntetni, pl. felfüggeszteni, kirúgni, minimum. És erre szükség is lenne, mert én nem szeretném hogy ilyen rendőrök szolgáljanak és védjenek, tisztelet a kivételnek!
2022. jan. 7. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök közt is van mindenféle ember mint általában mindenhol.
2022. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt tudtam, ez most kit érdekel és hogyan kapcsolódik a témához? Egyébként pedig a rendőtöket jobban kell szűrni, és nem kéne pont ugyanannyi akármilyen ember legyen mint bármilyen más foglalkozásnál, mert egy eladónak nem kell pszichológiai vizsgákon átmennie és megfelelő képzéseken és szűréseken se vesz részt, tehát még hülyeséget is mondasz, azon kívül, hogy nem tudom hogy jön ide ez a közhely.
2022. jan. 7. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobban vannak szűrve.
2022. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
46 percnél ez a rendőrök bemennek a sörözőbe és mindenkit kiráncigálnak, ártatlanokat is és közelről belelőnek és rugdossák a földön fekvőket ez iszonyat durva. Hogyan lehetséges hogy ilyen világ van Magyarosrszágon és ilyen a rendőrségünk? Ez senkit nem aggaszt? Komolyan mondom, hogy az ukrán maffia nem csinál ilyent.
2022. jan. 7. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!