Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Hogy képzelitek...

Fideszesek! Hogy képzelitek el az ellenzékieket?

Figyelt kérdés

Szerintem valami ilyen kép lehet a fejükben:

- transznemű

- homoszexuális

- pedofil

- imádja gyurcsányt

- LMBTQ tag

- pride-ra jár

- szivárvány színűre van festve a haja, körme

- óvodákba akar menni érzékenyíteni

- multikultit akar

- migránsokat akar

- szerinte mindenki egyenlő, de a négerek és az LMBTQ-k egyenlőbbek

- bölcsész vagy gender szakra jár

- soha nem dolgozott és nem is akar

- ezért követeli az alapjövedelmet

- füvezik, romkocsmákban tölti az egész napját

- semmirekellő


2022. jan. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt kihagytad, hogy patásördög szarvúk van, és a Bibliát használják WC papírnak. 🤷‍♂️
2022. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát van minden féle ellenzéki, van teljesen szimpatikus és olyan is aki csak gyűlölködni tud.
2022. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb ellenzéki szintén jót akar az országnak.🙂
2022. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább az ellenzékieknél vettem észre, hogy minden fidesz szavazót gyűlölködő idősnek képzelik el akik krumplis zsákot vonszolva a totyogva sietnek melegeket bántalmazni
2022. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, mert talán igaz is
2022. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Az ellenzéket sehogy nem akarom elképzelni. Tudom, hogy miután ezt leírom, 0-ra fognak pontozni, de nincs annyi kezem, amivel meg tudnám számolni, hogy mennyivel jobb a helyzet 2010 óta, s most 2021-ben is egyre jobb minden.

Fogorvos vagyok, a nejem is az, anyósom apósom az volt. Míg nem mentünk ki magánba, iszonyat milyen kevés volt az SZTK-s, majd a neak támogatás, ami most akkorára nőtt, hogy egy iskolai fogász is hamarosan nettóban 900 ezret kb. meg fog keresni.

És ha már itt tartunk, más kollegám is azt látja, hogy 2010 óta nőtt az átlagemberek vagyona, hát előtte az anyósomék elmondása szerint luxus volt fogorvoshoz járni, de azóta egyre nagyobb igénye van az embereknek mindenfajta szolgáltatásra, s ki tudják fizetni, ha nem tudnák akkor valószínűleg nem járnának.

Ez az egyik. A városomban olyan szintű fejlődést látok, mind az utak, parkok mind az ingatlanok tekintetében. Sorra újulnak meg az épületek, a nevezetességek, a terek, hogy a külfölfön és a Nyugat-Magyarországon élő ismerőseim is csak néznek, mert a megyémre rászokták mondani, hogy fekete....

2010 előtt mi azt láttuk, hogy minden támogatást megvonnak tőlünk, most meg babaváró hitel, CSOK, családi otthonfelújítási támogatás, SZJA mentesség a 25 év alattiaknak, gyerekeknek ingyentankönyv, nyugdíjprémium, gondolom az ellenzéki szavazók is felveszik ezeket a támogatásokat.

Tudom, hogy ott van Mészáros Lőrincz, Tiborc, stb, de Gyurcsány ugyanezt csinálta, annyi különbséggel, hogy Fideszék legalább adnak is mellé, na ez a nem mindegy.

Nem tudom, sokan annyira másként látják ezt, én ezt így látom, ez az én véleményem. Az LMBTQ dolog meg nem érdekel igazából, ez mindenkinek a magánügye.

2022. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van egy tipikus "képem" róluk, bár egy színészóriásunk írta, nagyon aktuális ma is:

Mensáros László: A proli

A proli - Mensáros László naplójának 1982-es bejegyzéséből:


"A proli ravasz. Nem hisz neked, bizalmatlan.


Meg van győződve arról, hogy be akarod csapni. Pláne, ha tudja, hogy tanultál és szellemi munkából élsz. Tanulni csak azt lehet, hogy őt hogy kell becsapni. A gondolkodás funkcióját tulajdonképpen ebben látja. Ezért ab ovo védekező állásba helyezkedik, s inkább ő üt először, mielőtt te ütnél, és hiába magyarázod utána, hogy te nem is akartál ütni. Ezért nem lehet prolival barátkozni! Vagy ha barátkozol, eljön a pillanat, amikor fellázad tehetetlen butaságában, meg van győződve arról, hogy meg akartad alázni, fitogtatni akartad a tudásodat és ezzel valami őt kihasználni akaró célt elérni, tehát valamilyen módon a kultúrával "kivenni a fegyvert a kezéből", amivel neki örökké védekezni kell az "okos" világ ellen, és mindezekért végül elárul.


Elárul mindent: téged, a világot, a saját életét. A proli örökké érzékeny. Bosszút kell állnia. A proli a legszörnyűbb állat a világon. Bár nem akarom az állatokat bántani. A proli nemcsak a fölötte állóval szemben kegyetlen: a hasonló proli szomszédja épp úgy ellensége. Lesi, figyeli, hogy mije van. Ha egy hamutartóval többje van, már följelenti, álmában megöli (ez a rosszabb).


Tehát maguk között sem tudnak békességben élni. Nem véletlen, hogy régen nem hagyták őket szabadjára. Ma azt mondják, hogy azért nem, mert féltek, hogy az urakat fölfalják. Nem! Az urak féltek, hogy ők egymást fölfalják!"

2022. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!