Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap vettem fel a második...

Tegnap vettem fel a második oltást, de hiába, mert én akkor nem leszek védett?

Figyelt kérdés
Most már hetek óta csak azt kommunikálják a sztárorvosok, hogy csak a harmadik oltás jelent védelmet, és azokat már meg sem akarják győzni, akik egyetlen oltást sem vettek még fel. Akkor megy a kártyával is riogatás, hogy érvénytelenítik annak, aki csak kettőt vett fel, meg a jövőben már csak a harmadik után jön a kártya. Én megkaptam az első után, de akkor nekem nem is érvényes? 🤣

2022. jan. 8. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
De. Meg fogsz nyúvadni.
2022. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Védett az kit takar? Aki megdöglik? Nyugi az leszel.
2022. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
A hülyeségtől semmi sem véd meg.
2022. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1

Ja, már bilgéccc belém rakta a feketemérget.....

2022. jan. 8. 15:44
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyél már ilyen együgyű. A harmadik oltás azoknak érdemes, akik már több, mint fél éve kapták meg a másodikat. Ha frissen kaptad, akkor természetesen védett vagy és el is fogadják.
2022. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Érvényes az oltásod.

Majd kb 4-6 hónap múlva figyeld, mik az akkori nézetek a harmadik oltásról.

2022. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#2

A Merkely-féle csoport szemében most védettnek számítok a koronavírus ellen, vagy nem? Tekintve, hogy hónapokig nem nem kérhetem a harmadikat.

2022. jan. 8. 15:46
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem a vírus ellen véd te agyatlan hanem a szövődményektől amibe belehalsz ha ha már eleve fél lábbal a sírban ekkor ha oltatsz akkor még húzhatod egy darabig akkor is ha elkapod a covidot,nyersz még pár nyomorúságos évet.
2022. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Bibi nekem már a harmadik oltásom van, én vagyok a menő. Nektek meg oltásigazolványotok sem lesz, nem is utazhattok hihi


Sietni kell az oltásokkal, nehogy lemaradj! Februárra már a negyedik lesz a menő!

2022. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Rögtön a harmadikat kell felvenni és még van oldva.
2022. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!