Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elk*rtuk c. filmet meg...

Az Elk*rtuk c. filmet meg lehet nézni valahol?

Figyelt kérdés
Nem szeretném moziban, mert szerintem annyit nem ér,de ha fent van valahol megnézném. Ha nincs akkor lehetne az hogy valaki felveszi amikor a TV-ben megy, majd feltölti videára és elküldi ide? Köszönöm.

2022. jan. 8. 18:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy tizenöt éve kiköttettem minden antennát, azóta nem néztem semmilyen tv műsort. Ami talán meglepő lehet másoknak, hogy azóta sokkal teljesebb az életem, és egy percig sem hiányzik egyetlen adó sem. Ha felakarom baxni az agyamat, akkor elég ide benézni a politikai rovatba, nekem éppen ennyi stressz elég is egy napra. Majd ha öreg leszek, akkor talán beköttetem a gaografikot, discoverit, meg travelt, vagy hasonlót azt csá, a többi úgy is idő előtt kiégetné az agyamat a negatív hullámaikkal. Viszont filmeket, bizonyos sorozatokat szeretem, ezért orba-szájba megy a torrent. Végül is ha nem kerül fel a megosztóra szerintem akkor sem fogok sokat veszíteni,kb az lehet a történet, hogy a baloldal tönkre vágta az országot, Ferkónak Dobrev sutyorgott a fülébe, tehát igazából ő a főgonosz (ez lenne az aktuális szál), de szerencsénkre jött a hős amerikakapitány-fidesz, és jól megmentett minket.
2022. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!