Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar neonácik miért...

A magyar neonácik miért kopaszok, amikor a régi nácik, illetve a nem feltétlen náci német második világháborús sorkatonák sem voltak kopaszra nyírva, épp ellenkezőleg, sokuknak igen jól kinéző, jól fésűlt hajúk volt?

Figyelt kérdés
Pont, hogy a szovjet bakák voltak kopaszra nyírva. Ez akkora önellentmondás, nem?
2022. jan. 9. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Nem csak tisztek vannak a fotókon. Ismerem az akkori német hadsereg rendfokozatait, és vannak itt tiszthelyettesek, illetve tisztesek is. Valóban a legtöbb tiszt, de közkatonák is vannak.

2022. febr. 4. 14:26
 12/14 A kérdező kommentje:

#10

Hitlert meg én nem láttam a képek között, csak Himmlert, aki az SS parancsnokaként, ha tetszik, ha nem, bizony katona volt, legalábbis hivatalosan.

2022. febr. 4. 14:29
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

12# pedig hitler is ott van fel ismerem, és látod megint nem figyelsz én a Tüzérekről, harckocsizókról (akiknek mondjuk sokkal szabadabb volt a hajviselet) pilótákról beszélek.


Amúgy ilyen egyértelműen beállított képekhez jó hogy normális hajakat csinálnak de szerinted a fronton vagy úgy átlagba ilyen szétnyalt hajjal mentek? Mert akkor nem ismered nagyon a háborút

2022. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13

Mert szerinted a fronton volt idejük kopaszra nyírni a hajukat? Amúgy frontfelvételeken is vannak ilyen frizurát viselő német katonák.

2022. febr. 4. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!