Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar neonácik miért...

A magyar neonácik miért kopaszok, amikor a régi nácik, illetve a nem feltétlen náci német második világháborús sorkatonák sem voltak kopaszra nyírva, épp ellenkezőleg, sokuknak igen jól kinéző, jól fésűlt hajúk volt?

Figyelt kérdés
Pont, hogy a szovjet bakák voltak kopaszra nyírva. Ez akkora önellentmondás, nem?
2022. jan. 9. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A hippik a punkok és a csöves galerik ellenpontjai voltak és ezt azzal demonstralták hogy levagták a hajukat abban a 70es években amikor a hosszú és a félhosszú haj volt a divat a férfiaknál.

Innen jön a kopaszsag.

2022. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

De akkor a második világháborús német katonák ellenpontjai is lettek, akiket annyira tisztelnek. 🤣

2022. jan. 9. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
van haj van tetű, nincs haj nincs tetű....
2022. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
#2 Nem a német katonákat tisztelik hanem a náci eszmét.
2022. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, még sosem hallottam magyar neonácikról, nem is láttam még őket, nem is beszéltem velük. A korán kopaszodók szokták teljesen lenyírni a hajukat, hogy ne nézzenek ki teljesen hülyén.
2022. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

Tisztelik a német katonákat is. Vitatkoztam már néhányukkal a neten, nagyon tisztelik őket, mert úgy tartják, hogy minden német katona hős, aki a bolsevikok ellen harcolt.


#5

Nem kell játszani az értetlent. Vannak neonáci csoportosulások az országban.

2022. jan. 9. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A haj nem játszott központi szerepet a német katonáknál, de a hippiknél, punkoknál igen.
2022. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem azért de egy katona nem szokott belőtt hajjal, vagy ilyen kinyalt f@szom hajjal lenni szerinted akkor nem volt olyan hogy a katonäknäl voltak bizonyos feltételek a hajat illetően?
2022. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Előbb nézz utána valaminek, mielőtt kommentelsz! Tessék, itt vannak a második világháborús német katonák hajviseletei.


[link]


Tényleg, nincs félrenyalva a hajuk. Anyám borogass... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2022. febr. 4. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Mielőtt személyeskedsz néz utána te pár dolognak tudod ezeket úgy hívják tiszt meg egy indokolatlan hitler mert ezek között a képek között egy darab átlag tüzér vagy pilóta, tengerész, harckocsizó sincs látod ennyit arról hogy milyen okosak vagyunk 😊.
2022. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!