Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon azért nincs...

Magyarországon azért nincs lehetősége az üzleteknek közeli lejáratú termékeket ingyen elosztogatni, mert a hosszú sorok miatt látszódna az országban uralkodó hatalmas szegénység és borzalmas gazdasági helyzet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Élelmiszerbankról halottál már? Most is osztogatják, csak nem nyíltan.
2022. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Miről beszélsz, szoktál te emberek között járni? 😃
2022. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem osztogatják, mert Magyarországon vagyunk, ahol a szart is csak pénzért akarják adni.
2022. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem. Amúgy miféle "borzalmas" gazdasági helyzetről beszélsz? Magyarországon soha nem volt akkora jólét, mint most.
2022. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Ja.
2022. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

"Magyarországon azért nincs lehetősége az üzleteknek közeli lejáratú termékeket ingyen elosztogatni"

Miért ne lenne rá lehetőségük???? Ki tiltja meg az Auchannak vagy a tesconak, a sarki kisboltnak hogy ingyen adja a termékeit? Azt csinál amit akar a termékével.

Azért nem osztogatják mert egy boltnak nem ez a célja, hanem hogy ELADJA a termékeit és abból legyen haszna. A kereskedelmet miért kevered a jótékonysággal?

2022. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

1-nel a pont!


És lefogadom h a kerdező a Munchról se hallott még..

2022. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetősége van, de ehhez akarni is kell. Az akarás megfelelő szervezést jelent. Minimális van, élelmiszerbank tényleg van, de a boltok jó része inkább a lejárt szavatosságot is eredeti áron próbálja eladni. Rendszeresen találkozom ezzel például a CBA-ban vagy a Sparban. Nálunk ennek nincs hagyománya, Ausztriában a Spar is ezt teszi, a piacokon a helyiek előre tudják, mikor jön az aznapi olcsó termék.
2022. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, a kőgazdag majom is beállna a sorba, mert az tök menő...
2022. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Zöldség-gyümölcssel foglalkozom. Annak idején csodálkoztam, hogy a kereskedők miért dobják ki az árut, miért nem adják oda rászorulóknak. Na én odaadtam, viszont egy idő után észrevettem, hogy, mint a sáskák járnak rám pofátlanul, miközben máshol simán tudnak vásárolni. Egyre szemtelenebbek is lettek, úgyhogy már értem, miért is dobálják ki.
2022. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!