Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek valóban ilyen...

A Fideszesek valóban ilyen tájékozatlanok?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy kormánypárti Facebook hirdetést, amelyben leírják, hogy megvan az ellenzéki lista első 7 jelöltje, a cikkben szerepelnek a nevek is. A hivatkozásnál egy kép szerepel, amin az 5 miniszterelnök-jelölt jelenik meg. A hozzászólók amiatt vannak felháborodva, illetve jót röhögnek, hogy milyen hülyék az ellenzékiek, még számolni sem tudnak, hisz csak 5-en vannak, nem 7-en. Pedig a cikk világosan felsorolja mind a 7 nevet. Nem 1-2 ilyen felháborodott hozzászólást láttam, hanem többet, pedig végig sem olvastam mindet. A hozzászólók egy másik csoportja azon van kiakadva, hogy Karácsony minek van rajta és akkor lemond-e a főpolgármestersegről. Holott erről már előzőleg nyilatkozott, hogy csak jelképes a jelöltsége, nem veszi át a mandátumát.

Az átlag Fidesz-szavazó tényleg ennyire tájékozatlan és szűk látókörű? Nem kell mindenkinek naprakésznek lennie mindenből, de ha valamit nem tudok, akkor miért szólok hozzá ilyen vehemensen? Nem akarok ezzel most senkit megbántani és tisztelet a kivételnek, de számomra ez megdöbbentő volt.



2022. jan. 10. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerinted az általad látott hozzászólók alkotják a Fidesz szavazóbázist?

Most a saját logikád alapján akkor az ellenzékiek csak ostoba általánosításokban képesek gondolkodni?

2022. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha néznék az rtlt nem lennének ilyen tájekozotlanok.
2022. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hypno ***** válasza:
74%

Ha egy - már csak a funciójánál fogva is okosabb - 16. kerületi fideszes polgármester olyat bír mondani ország világ és a tv nyilvánossága előtt, hogy


"Persze lesznek kellemetlen kérdések, azokra is válaszolni kell tudni. Itt még várunk arra, hogy a Fidesz-központ megmondja, hogy mik a jó válaszok a kellemetlen kérdésekre"


akkor egy átlag orbánista kommentelőtől mégis mit vársz?

2022. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A leírás alapján a cikk a béna, ha 7 jelöltet nevez meg, betehették volna mind a hetük képét, senkinek nem kötelessége ismerni ezeket a másodvonalbeli nímandokat.
2022. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én addig olvastam, hogy facebook....



Most meg röhögök.

2022. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1: Nem feltétlenül gondolom így, ezért tettem fel a kérdést, hogy másoknak mik a tapasztalaik.

#5: A Facebook csak a megosztó felület, a cikk egy hírportálon volt.

2022. jan. 10. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#3 Azt imádtam :D
2022. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor megosztottak egy photoshoppolt képet valamelyik ellenzéki csoportban, Kádár volt rajta meg a Fideszes brancs. Minden komment höbörgőtt, meg anyázott, senkinek nem tűnt fel az a kb. 40 év időeltolódás.

Most akkor ez alapján az ellenzéki szavazók hülyék?

2022. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: A DK szektáról sincs jobb véleményem. Mindemellett kihangsúlyoznám, hogy a kérdésben megfogalmazott feltételezésről sem gondolom, hogy mindenkire érvényes lenne, de szerintem szomorú, ha van egy ilyen nem elhanyagolható réteg is.
2022. jan. 10. 18:36
 10/10 A kérdező kommentje:

"A leírás alapján a cikk a béna, ha 7 jelöltet nevez meg, betehették volna mind a hetük képét"

Igen, ezt mondjuk már megszokhattuk, hogy a kormánypárti sajtó béna és félrevezető cikkeket közöl. Bár ha valaki veszi a fáradtságot és hozzászól egy cikkhez, akkor azért feltételezném, hogy veszi a fáradtságot és el is olvassa, amihez hozzászól.

2022. jan. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!