Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért csak a...

Az ellenzékiek miért csak a keresztény egyházaktól vonnák meg az állami támogatást, amikor más vallási felekezetek is kapnak pénzt?

Figyelt kérdés
Nem az lenne a logikus, hogy egyik vallási felekezet se kapjon egy fillért sem, ha már megvonásért kampányolnak?

2022. jan. 11. 08:35
1 2
 11/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Egyébként kérdező hol olvastál/hallottál te olyat, hogy csak a keresztény egyházaktól? És hogy az ellenziek megvonnák?
2022. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11


Hát nem is tudom...szóba került valaha más egyház az ellenzék részéről? Nem. Akkor erről ennyit.

2022. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Andizsuzsi ***** válasza:

12

A keresztény egyházak szóba kerültek?

2022. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13


Természetesen, erről Gyurcsány is beszélt a debreceni lakossági fórumon.

2022. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Andizsuzsi ***** válasza:
forrás?
2022. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

2021 Június 23, DK Debrecen Lakossági Fórum. Lehetett tőlük kérdezni, és ez is a kérdések között volt.

Most én szeretnék forrást, hogy ez nem így van.

2022. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"2021 Június 23, DK Debrecen Lakossági Fórum."


Azért abban ugye megegyezhetünk, hogy ez így nem forrás? Amit vissza tudnék nézni, hallgatni, olvasni?


"Most én szeretnék forrást, hogy ez nem így van."

Parancsolj.

[link]

2022. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17


Azért nem essünk át a ló túloldalára, hogy ami nem írott anyag, az sohasem történt meg :) 2022-ben azért az ilyen butaságoknál tartsunk már vagy 2 lépéssel előrébb. Egyébként a videóban benne van, hogy meg kell szüntetni az egyház hitéleti támogatását, így nem is értem, hogy miért linkelted a 16-os válaszolónak.

2022. jan. 13. 22:31
 19/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"Azért nem essünk át a ló túloldalára, hogy ami nem írott anyag, az sohasem történt meg :) 2022-ben azért az ilyen butaságoknál tartsunk már vagy 2 lépéssel előrébb."


Sehol nem mondtam, hogy nem történt meg. Én azt állítom, hogy nem hangzott el tudomásom szerint olyan, hogy csak a keresztény egyházak támogatását szüntetnék meg - a kérdésed is erre inrányult. Azt mondtam, hogy az nem forrás, hogy itt, meg ott mondták.


"Egyébként a videóban benne van, hogy meg kell szüntetni az egyház hitéleti támogatását, így nem is értem, hogy miért linkelted a 16-os válaszolónak."


Postosan úgy hangzik el, hogy az egyházAK hitéleti támogatását. Ezt kérdezted, nem?

2022. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19


Akkor mivel ez a zsidókat is érinti, akkor kijelenthető, hogy a DK antiszemita párt. Jól tudjuk, hogy kik koboztak el útóljára dolgokat zsidóktól.

2022. jan. 15. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!