Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon sikeres volt a...

Magyarországon sikeres volt a védekezés covid ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Az EU-s rangsorban a 14. helyen állunk halálozást tekintve a 27 ország közül. Átlagban az EU-ban 11,6%-kal halt meg több ember mint 2016-2019 között, Magyarországon 11%-kal.

(Top 5: Dánia 2,96%, Finnország 3,93%, Írország 4,1%, Svédország 4,39%, Németország 5,87%. Legrosszabb 5: Bulgária 22,8%, Lengyelország 20,18%, Románia 19,15%, Szlovákia 18,75%, Csehország 18,51%)



2022. jan. 11. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Összefogás párti vagyok, jó volt a víruskezelés.
Összefogás párti vagyok, átlagos volt a víruskezelés.
Összefogás párti vagyok, rossz volt a víruskezelés.
Fideszes vagyok, jó volt a víruskezelés.
Fideszes vagyok, átlagos volt a víruskezelés.
Fideszes vagyok, rossz volt a víruskezelés.
Más pártot támogatok, pártsemleges vagyok, jó volt a víruskezelés.
Más pártot támogatok, pártsemleges vagyok, átlagos volt a víruskezelés.
Más pártot támogatok, pártsemleges vagyok, rossz volt a víruskezelés.
37 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Kb hoztuk az európai átlagot, ez a magyar lakosság egészségi állapotát és az átlagosnál magasabb oltásellenes arányt tekintve szép teljesítmény.
2022. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Szinte mindent a WHO ajanlasa alapjan csinaltak es a korulmenyekhez igazodva. Nem tudtak volna semmi varazslatot veghezvinni, a kornyezo orszagokban es a vilagon sem jobb a helyzet altalanosan.

Az pedig, hogy a keleti vakcinat is bevontak a lehetosegek koze, szerintem jo huzas volt.

2022. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Igen, sikeres volt. Sokkal kevesebb szigorral, kevesebb lezárással, kevesebb korlátozással sikerült elérni a lehető legjobbat. Az már a lakosság agyatlanabb részén múlik, hogy az átoltottság megmaradt viszonylag alacsony szinten, ahogy nehogy már a kormány legyen hibás amiatt mert én kövér vagyok, magas a vérnyomásom és nem figyelek az egészségemre!
2022. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
2. tök jó húzás volt. kinyírtak egy csomó embert, aki meg életben maradt és utazni akar, nem mehet akárhova, mert rendes helyeken nem fogadják el. csodálatos húzás valóban.
2022. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Sehol sem jó a védekezés. Izraelben ahol szinte mindenki be van oltva csak úgy tombol a dögvész
2022. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
A járványkezelés az más. Nem azt mondom, hogy jó volt, mert nem volt az, de sokkal jobb mint a balliberálisok idején, amikor csak is megszorítások voltak...
2022. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Európában a legjobb!
2022. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 hypno ***** válasza:
29%

Nem volt itt semmiféle járványkezelés.

Az nem járványkezelés, hogy hazardíroztak a vakcinákkal, nyerészkedtek az önmegsemmisítő lélegeztetőgépeken, hagyták elrohadni a teszteket, és egymás ellen uszították aaz oltott és oltatlan embereket.

Az, hogy nem lett belőle katasztrófa, a vakszerencse dolga volt, nem a járványkezelésé.

2022. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Kormánykritikus hangok szerint a Fidesz azaz Orbán csak "délibábok ellen tud sikeresen védekezni. Valós veszélyek ellen nem" Ez konkrétan Juhász Pétertől hallottam. Azt is mondta, hogy Orbán egy gyáva ember.
2022. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
40 000 + fő lájkolja a védekezés sikerét
2022. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!