Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Ti barátkoznátok...

Liberálisok! Ti barátkoznátok olyannak, aki bevallja, hogy homofób és transzfób, de küzd ellene?

Figyelt kérdés

Légyszi csak liberálisok válaszoljanak.


Tehát ha valaki kellemetlenül érzi magát, ha homoszexuális párt lát csókolózni vagy ha nőként élő férfit lát. De tudja, hogy nem racionális az ellenérzése.


2022. jan. 11. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Ezek az emberek többnyire maguk is melegek, csak nem vallják be maguknak.
2022. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen ember nincs is. Egyébként szegről-végről liberális vagyok és homofób emberek vesznek körül, jónéhányan a barátaim.
2022. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 A transzfóbia miatt transzneműek is, csak nem vallják be maguknak? :)


#2 Rólam szól a kérdés. De attól még nem pontozom le, aki azt írja, hogy ez neki nem fér bele. Csak kíváncsi vagyok.

2022. jan. 11. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Egy liberális nem fogad el más véleményt!
2022. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
#4: Te nem sokat tudsz a semmiről, azt is rosszul.
2022. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én baloldali vagyok. Semmi baj nincs ezzel, csak ne bántsad őket, sőt mondhatni ez természetes, ha kellemetlen látni. Nem kell odanézni is kész
2022. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én liberálisnak vallom magam, de én sem szeretek két férfit csókolózni látni.

Szerintem ugyanannyi joguk van hozzá, mint a heteróknak, de attól még furcsán érzem magam. Ha te is így vagy ezzel, az szerintem nem baj. Ha pl aktívan küzdesz a melegjogok ellen, az már zavarna.

2022. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én BIként mindkét nemhez vonzódok.Ettől még engem is zavar, ha csak úgy smárolnak emberek előttem.
2022. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Akkor tovább megyek: Ha valaki nem szereti az olyan filmeket, sorozatokat, ahol nem fiú és lány hanem mondjuk két fiú jön össze.
2022. jan. 12. 06:51
 10/11 anonim ***** válasza:
9, ha mondjuk egy romantikus film megértem. De ez egyéni ízlés kérdező, mondom semmi baj nincs vele. Ez igazából nem is az a homofóbia ami ártalmas.
2022. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!