Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy Kövér László...

Az igaz, hogy Kövér László nagyapja 1919-ben a Tanácsköztársaság Vörös Hadseregében szolgált, apja pedig 1956–57-ben karhatalmista (pufajkás) volt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaznak igaz, viszont előtte nyilasok voltak.
2022. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

"A vöröshadsereg az a magyar honvédség volt a komcsik alatt"


Végre egy teljesen fogyatékos páva válasz. Vörös Hadsereg a szovjeteknek volt, nekünk meg Magyar Néphadsereg.MN. Honvédség már a rendszerváltás után lett.

2022. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az a kérdés, hogy Kövér elvtárs mit csinált az MSZMP-s párttagkönyvével ? Őrizgeti (a jobb időkre) vagy már megsemmisítette ? És mi történt Orbán apuka párttitkári kinevezésével, az is megsemmisítésre került ? Honnan leste el Orbán V. azokat a trükköket, amiket alkalmaz ?
2022. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok fideszes, de nevetségesek ezek az érvek.

Nekem az egyik nagyapám a Kádár-rendszerben rendőr volt, tehát BM-s párttagkönyve volt. (Egyébként kutyakiképzéssel foglalkozott, leszarta a politikát, de minden rendőr bm-s volt nyilván.) Akkor most én is rossz ember vagyok?

A saját tetteinkért vagyunk felelősek.

2022. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszik itt egyesek azt, hogy a kérdező „támadja” Kövér Lászlót? Egyszerűen csak megkérdezte, hogy amit nyilván hallott vagy olvasott róla, az valóban igaz-e. Mi ebben a „támadás”?
2022. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Motorman válasza:
100%
Aki azt harsogja itt, hogy "senki nem tehet a felmenőiről!" annak teljesen igaza van... Éppen ezért nem kellene kövérnek és az egész fideszcsürhének "aprópiroskáznia" stb. mert akinek vaj van a fején, az ne menjen a napra, vagy pedig tűrje azt a megaláztatást a tróger felmenői miatt, amit ő is okoz másoknak!
2022. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!