Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te a lopásért nem kapnál...

Ha te a lopásért nem kapnál semmit akkor élnél a lopás lehetőségével?

Figyelt kérdés
Nyomják itt a nagyokosok hogy ilyen korrupt vagy olyan korrupt az ország.Ha megtehetik és nem kapnak érte semmi büntetést akkor miért ne csinálnák?
2022. jan. 13. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, akkor bizonyos emberektől visszalopnám a dolgaimat
2022. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Inkább nem.
2022. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én most is lopok, pedig büntetendő, de a nagyságrendek miatt engem nem csesztetnek, hanem csak azokat, akik parizert lopnak a boltból.
2022. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"Ha megtehetik és nem kapnak érte semmi büntetést akkor miért ne csinálnák?"


Tudod, van az a halom csont a hátadban. Gerinc a neve. Remélem a többire rájössz magadtól is.

2022. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Egy öreg nénitől nem lopnék.

De mondjuk egy banktól vagy multitól simán. Vagy egy korrupt politikustól, vagy egy gazdag nagytőkés milliárdostól akinek annyi pénze van hogy meg se tudja számolni. Mivel tőzsdén (is) tartja a pénzét, naponta ingadozik 20-30 milliárd Ft-al. 10-20 millió neki kerekítési hiba. Úgyis fizet nekik a biztosító. Végérvényben senki nem jár rosszul, nem okoztam kárt senkinek, tehát etikailag és morálisan se érezném kifogásolhatónak. Ha a felső tízezertől való lopást bárki morálisan kifogásolhatónak érzi, az már a hatalmasok évezredes elnyomásának és nyugati agymosásának a következménye. Régen még megbecsülte a nép azokat aki gazdagoktól lop (lásd Robin Hood, betyárok).

2022. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván az a legrosszabb ha valaki azt mondja én úgy gondolom hogy a másik lop azért lopok én is.Ez nem jó világ felé vezet.
2022. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 14:27


Sokra mész a gerinceddel,ha otthon a gyerekednek meg nincs mit ennie..

2022. jan. 13. 14:52
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 14:30


" a másik lop azért lopok én is"


Ez nem igy van,hanem az fáj sokaknak hogy más aki milliókat lop és sikkaszt el mint a politikusok,ők nem kapnak érte semmit.Mig ha te lopsz egy kiflit a boltbol azért már kapsz büntetést.

2022. jan. 13. 14:55
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Az baj kérdezö nem vagy tisztába következményekel hiába nem kapnak el.A pénz elveszti az értékit aki lopásal gazdagodik nem termel semmit.Ez az ország lassú összeomlásához vezet rosszabik esetben teljesen meg szünik.Néz körbe a világba ahol ez megy mint ami itt mennyire stabil országok mindegyik háborus zóna békefentartókal.
2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!