Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ-KDNP szavazói szerint...

A FIDESZ-KDNP szavazói szerint érdemben befolyásol azt valamit egy meleg, leszbikus, biszex, transznemű fejlődésének vagy heteroszexuális fiatalnak a szempontjából, hogy ha például ezeket olvassa, hallgatja, vagy látja filmen, színházban?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy ha esetleges meleges fiú nem találkozik semmilyen információval, akkor 18 éves korára heteroszexuális lesz, de ha egy heteró kipróbálja fiúval, és esetleg megismer pár meleg témájú művészeti előadást,akkor melegként él tovább, szerintetek ez így működik?


Én úgy érzem visszatekintve 30 évesként az életemre, hogy én azért keresgéltem, olyan zenéket, filmeket, művészeti alkotásokat, mert akartam valami hozzámhoz hasonlót és ha nem találtam volna meg ezeket, mert 18 év alattiaknak ezt nem engedték volna már akkoriban sem, akkor is utat tört volna bennem a dolog, mert legmélyen ott volt ez bennem mindig is.



[link] Ennek a könyv és későbbi filmes változának a meg nem tekintése esetleg befolyásolhatja egy maga szexualitásában bizonytalan kamasznak az életét, hogy később heteró legyen, ha nem találkozik ezzel?

[link] Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának a miben léte, hogy két férfi akik szexeltek egymással, mi irodalom órán majdnem beszéltünk erről is, de egyik osztálytársam bunkó megjegyzése után letett erről a tanárom.


[link] Vay Sándorról, hogy kéne szót említeni, hiszen női nemi szervvel és női névvel Sarolta néven jött a világra, viszont már kisgyermekkorától fiúsan viselkedett haláláig, szabad ezt említeni?


Könyvtárból ki lehet kölcsönözni egy 17 évesnek Márai Sándor Zendülők című darabját amely szintén megjeleníti a homoszexualitást?


Egy 17 éves elmehet a Placebo együttes koncertjére, ahol az énekes biszex, a gitáros meg meleg? https://www.youtube.com/watch?v=mXmvRwi2EFw Középiskolai rádióban szólhat Queen, vagy esetleg Carson Coma zenekar pók című dala, amely a melegségről szól? https://www.youtube.com/watch?v=1CLqEgTHrDM


Megtekinheti színházi előadásban mondjuk egy művészetek iránt érdeklődő kamasz az Őrült nők ketrecét vagy mondjuk egy aktuális meleg filmet?


Őszintén mit gondoltok kedves Fidesz-KDNP pártlistára szavazók, hogy mondjuk a rossz szülői minta, esetleg egy fiatalkori nemi erőszak egy azonos neművel, megrontás, média, vagy démon okozza a gép vagy inkább így születnek? Hány LMBTQI közösséghez tartozó embert ismertek? Megkérdeztétek már erről őket, hogy szerintük a fent említett okok miatt alakult ki bennük, vagy pedig genetika miatt?



2022. jan. 13. 16:07
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hidd el az egyik meleg youtubernek az anyja mondta el ezt a lányáról, hogy miután utcán csókolozott a barátnőjével, random fiúk akiket nem is ismert körbeállták leszbizve és azon kezdtek el versenyezni, hogy ki tud nagyobbat köpni a leszbi lányra, aztán öngyilkos lett a lánya....
2022. jan. 13. 17:02
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Tisztelt Kérdezők! Tisztelt Válaszadók!


Az LMBT emberek önmagukban nem gerjesztenek semmit. Az un. civil szervezetek túlnyomó részben heteroszexuális vezetés alatt állnak. A témát pro és kontra a politika gerjeszti. Sajnos ez kontra produktív.


Elnézést kérek, de 71 évesen, homoszexuálisként sok mindent átéltem. Az akkori politikai okok is oda vezettek, hogy összesen 17 testvérem született. Ebből kettő gyermekként, egy pedig már felnőttként (többszörös édesapaként) hunyt el. Minden testvérem heteroszexuális. Az unokatestvéreim közül egyetlen egy lett biszexuális. Ha én hatással lettem volna a testvéreimre (főleg a nálam fiatalabbakra), akkor az arány nem ilyen lenne. A biszexuális unokatestvéremre (keresztfiam) sem voltam hatással. Ez ugyanis genetikai hajlam és nem nevelés függő. A coming out pedig az aktuális politikai helyzettől is függ. A gyermekkoromban nemigazán volt mód rá. Sőt! A rendszerváltás, de inkább az ezredforduló után viszont általánosan bátrabbak az LMBT emberek a coming out-tal (előbújás). Lényegében ekkor már életkorilag 40-es éveimbe léptem.

2022. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell az utcán random idegen között csókolózni a leszbikus lányoknak, akkor tutira nem köpik le őket. Nem mintha köpködni szép dolog lenne, de provokálni se az. Emiatt pedig nem kell öngyilkolni, le kell mosni és kész.
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

#13

De a heteroszexuálisoknak sem kellene nyalni-falni egymást, ahogy ezt megteszik. Szóval ugyanazt kapják a heteroszexuálisok, amit ők "adnak".

2022. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
tl;dr
2022. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Lehet nem érted, de szerintem szimpla csók lehetett és nem szenvedélyes smárolás... vidéken nőtt fel a lány szerintem és ott tudod sok mindenért megbámulnak, de látom megy az áldozathibáztatás... végül is jó, hogy tervezem végleg elhagyni ezt az országot...
2022. jan. 13. 19:08
 17/26 anonim ***** válasza:

Túl sok itt a szerintem...

De szerintem menj.

2022. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nézd ez egy rendkívül toxikus dolog, hogy ha te valakit hibáztatsz amiatt mert az utcán csókolozni, akkor én apámat és anyámat is rugdosni kellett volna, mert karon vagy kézenfogva sétáltak a kisvárosban ahol felnőttem, vagy megkellett volna bámulni rosszallóan anyámat, mert 31 évig egy lengyel férj mellett élte az életét, és nem mondjuk egy hazánk fiát választott?
2022. jan. 13. 21:18
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

#18

Kire reagáltál a legutóbbi válaszodban T. Kérdező?

2022. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
13-as és 17-es szerintem ugyanez... egyébként aki folyamatosan egy sérülékeny kisebbségi csoport része, és sorozatosan kapja a pofonokat az élettől, annak nehéz aztán felállnia, pláne kamaszként....
2022. jan. 13. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!