Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ-KDNP szavazói szerint...

A FIDESZ-KDNP szavazói szerint érdemben befolyásol azt valamit egy meleg, leszbikus, biszex, transznemű fejlődésének vagy heteroszexuális fiatalnak a szempontjából, hogy ha például ezeket olvassa, hallgatja, vagy látja filmen, színházban?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy ha esetleges meleges fiú nem találkozik semmilyen információval, akkor 18 éves korára heteroszexuális lesz, de ha egy heteró kipróbálja fiúval, és esetleg megismer pár meleg témájú művészeti előadást,akkor melegként él tovább, szerintetek ez így működik?


Én úgy érzem visszatekintve 30 évesként az életemre, hogy én azért keresgéltem, olyan zenéket, filmeket, művészeti alkotásokat, mert akartam valami hozzámhoz hasonlót és ha nem találtam volna meg ezeket, mert 18 év alattiaknak ezt nem engedték volna már akkoriban sem, akkor is utat tört volna bennem a dolog, mert legmélyen ott volt ez bennem mindig is.



[link] Ennek a könyv és későbbi filmes változának a meg nem tekintése esetleg befolyásolhatja egy maga szexualitásában bizonytalan kamasznak az életét, hogy később heteró legyen, ha nem találkozik ezzel?

[link] Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának a miben léte, hogy két férfi akik szexeltek egymással, mi irodalom órán majdnem beszéltünk erről is, de egyik osztálytársam bunkó megjegyzése után letett erről a tanárom.


[link] Vay Sándorról, hogy kéne szót említeni, hiszen női nemi szervvel és női névvel Sarolta néven jött a világra, viszont már kisgyermekkorától fiúsan viselkedett haláláig, szabad ezt említeni?


Könyvtárból ki lehet kölcsönözni egy 17 évesnek Márai Sándor Zendülők című darabját amely szintén megjeleníti a homoszexualitást?


Egy 17 éves elmehet a Placebo együttes koncertjére, ahol az énekes biszex, a gitáros meg meleg? https://www.youtube.com/watch?v=mXmvRwi2EFw Középiskolai rádióban szólhat Queen, vagy esetleg Carson Coma zenekar pók című dala, amely a melegségről szól? https://www.youtube.com/watch?v=1CLqEgTHrDM


Megtekinheti színházi előadásban mondjuk egy művészetek iránt érdeklődő kamasz az Őrült nők ketrecét vagy mondjuk egy aktuális meleg filmet?


Őszintén mit gondoltok kedves Fidesz-KDNP pártlistára szavazók, hogy mondjuk a rossz szülői minta, esetleg egy fiatalkori nemi erőszak egy azonos neművel, megrontás, média, vagy démon okozza a gép vagy inkább így születnek? Hány LMBTQI közösséghez tartozó embert ismertek? Megkérdeztétek már erről őket, hogy szerintük a fent említett okok miatt alakult ki bennük, vagy pedig genetika miatt?



2022. jan. 13. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

unalmas....


Ti gerjesztitek állandóan az lmbtq témát

2022. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Mivel senki sem tudja levezetni, pontosan hogyan lesz valaki meleg, nem árt az óvatosság. Ennyi.
2022. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ismersz meleget, és megkérdezted tőlük, hogy minek hatására lettek melegek?
2022. jan. 13. 16:12
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
3: tök mindegy, ha én balkezes vagyok, akkor sem tudom elmagyarázni miért lettem balkezes. Ez egy tudományos kérdés, nem X vagy Y fogja megmondani, akit épp megkérdezek. És a tudomány mostani állása szerint a szexualitás alapvetően gyerekkorban és kamaszkorban alakul ki, és nem örökölt, genetika csak kis részben határozza meg.
2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor minek a hatására alakul ki, pl szerintetek egy jó irányzott atyai tiltással vagy törvényi szabályozással, atyai pofonnal kilehet nevelni ha a gyermek meleg jeleket mutat?
2022. jan. 13. 16:26
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
A baj, hogy manapság menőnek állítják be a homokosságot, a fiatalok körében divat lett bzinak lenne.
2022. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tényleg és milyen előnyökkel jár ez a divat? Mert én mikor felnőttem és most is, max az elit nem vallásos gimikben elfogadó a légkör, de pl vidéki szakmunkásképzőben ha egy fiúról kiderülne, hogy meleg, ott köpködnék meg, meg nyomnák el a fiú wc-ben a cigi csikket az arcán...
2022. jan. 13. 16:51
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Mivel az ilyen jellegű tartalmak (filmek, sorozatok)most is elérhetőek így szerintem lényegtelen a kérdés. A Modern család is főműsoridőben megy(biztos van más is amiben van meleg karakter és ilyenkor megy, én csak ezt szoktam nézni, így erről tudok írni).

Amiket nálunk tiltani akarnak azok olyan tartalmak amik nem is igazán jelent meg nálunk pl az egyik amerikai mese csinált külön LMBTQ részt. Ez már a túlzásba esne bele, mert semmi másról nem szólt csak az LMBTQ családokról.

2022. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Téged le szoktak köpködni, mert meleg vagy, cigicsikket nyomnak el az arcodon? Ne játszd már el a mártírt. A kutya nem foglalkozna a szexuális problémátokkal, ha nem kérkednétek vele állandóan.
2022. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

"én azért keresgéltem, olyan zenéket, filmeket, művészeti alkotásokat, mert akartam valami hozzámhoz hasonlót"

Ez a baj veletek.

Én olyan zenéket, filmeket hallgatok, nézek, amit szeretekm ami közel áll az ízlésemhez. És teljesen mindegy, hogy az előadő meleg vagy, ez semmilyen irányba nem fog befolyásolni. Próbálj meg egyszer te is kilépni a saját skatulyádból, jót fog tenni.

2022. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!