Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok, hogy...

Fideszesek, mit szóltok, hogy 12 év kormányzás után olyan szegények az emberek, hogy be kell fagyasztani az élelmiszerárakat, különben éhen döglik a nép?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 17:27
A kérdező szavazást indított:
halyrá fídesz! beeeeeee
méééé, gyúúúúcsány jobb vóót?
soros
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem örülök neki, de félek összefogás győzelem esetén rosszabb lesz.
2022. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem mondanám ezt azért, de mindenképp segítség sokaknak.
2022. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Eddig panaszkodtatok, hogy minden drága, erre az sem jó, ha befagyasztják az árakat. Komolyan, kész vicc, semmi sem jó.
2022. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem fideszes nem is léteszik csak választási csalás.Az lényeg minden párt milliokat kap még is nekem kell elmeni szavazat számlálonak munka után.
2022. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

"különben éhen döglik a nép"

Forrás? Én nem döglök éhen, max te és a családod van ilyen helyzetben, de nem mindenki.

2022. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Soros személyesen lopja ki a két kezével az emberek pénzét a zsebükbőő, hogy oda adja a migránsoknak. Ezért van ez.
2022. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

egész eddig azért hisztiztetek hogy krvára felmentek az árak. Most csinálnak valamit most ez a baj. az üzemanyaggal is ugyan ez volt akkor is ment a hiszti amikor fixálták az árát államilag akkor meg az volt a baj.


Bszki döntsétek már el mi a fszt akartok , ne legyetek már ennyire identitás nélküli gyökerek

2022. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Csak a szerb kormány lépését másolták. Máshol is magas az infláció, ez a lépés nem egyedi
2022. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem éhendöglésről szó sem volt, csak épp az elmúlt két év után kezdtek nagyon elszállni az árak, és lépni kellett valamit.

Enélkül meg azon menne a rinya, hogy milyen drága minden. Egyeseknek tényleg semmi se jó...

2022. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem a Fidesz kormanyzas miatt tart ott a vilaggazdasag ahol tart.
2022. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!